استان ها print
مسئولان به ورزش بانوان بهادهند/وجود استعدادهای کوهنوردی در بانوان
مهر
0 comment   3 visibility
دوشنبه 30 مرداد 1396 ساعت 21:54
چکیده مطلب
هشترود - اولین بانوی کوهنورد هشترودی فاتح قله دماوند گفت: مسئولان به ورزش بانوان بها دهند و زیرساخت های لازم را برای این امر فراهم کنند.
لیلا اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به توانایی بانوان در رشته های مختلف ورزشی گفت : هدف از این صعود نشان دادن توانایی بانوان هشترودی در عرصه های مختلف ورزشی به خصوص رشته کوهنوردی بوده و امیدوارم این صعود موجب تشویق سایر بانوان ورزشکار شهرمان برای حضور در رشته کوهنوردی باشد.
اسماعیلی در ادامه افزود : بانوان ظرفیت های بالایی دارند و قطعا حضورشان در جامعه و ورزش در کنار مردان باعث پویایی و رشد استعدادهایشان شده و این امر باعث شکسته شدن تابوی محدودیت های کلیشه ای خواهد بود.
وی در خصوص فعالیت در رشته کوهنوردی افزود : پیش از این قله های بزقوش، سهند و سبلان را همراه با کوهنوردان هشترودی فتح کردیم و اینبار نیز با کمک دوستان و حمایت هایشان توانستیم قله دماوند را با وجود برف و کولاک فتح کنیم.
اسماعیلی در ادامه با بیان استعدادهای موجود این رشته در هشترود گفت: هم اکنون دانش آموزان هشترودی در رشته  سنگنوردی در سطح استانی مقام های قابل توجهی آورده اند و امیدواریم با توجه مسئولین این رشته ورزشی بیش از پیش در هشترود مورد توجه و البته استقبال بانوان قرار گیرد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.