استان ها print
ترکیدگی لوله گاز در پلدختر/ یک میلیارد خسارت به شرکت گاز وارد شد
مهر
0 comment   3 visibility
دوشنبه 30 مرداد 1396 ساعت 21:57
چکیده مطلب
پلدختر- پلدختر- رئیس شرکت گاز پلدختر گفت: بیل مکانیکی حین عملیات پل سازی توسط پیمانکار در روستای «سراب حمام» پلدختر در برخورد با لوله اصلی گاز این روستا موجب ترکیدگی آن و قطع گاز شد.
حمیدرضا کبودی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار مهر در پلدختر اظهار داشت: بیل مکانیکی حین عملیات پل سازی توسط پیمانکار از سوی دهیاری در روستای سراب حمام از توابع شهرستان پلدختر در برخورد با لوله اصلی گاز این روستا موجب ترکیدگی آن و قطع گاز شد.
وی افزود: شرکت گاز پلدختر به محض اطلاع از وقوع این حادثه طی یک هماهنگی با عوامل دهیاری و پیمانکار پل سازی روستا خواستار دست از کار کشیدن و تعطیلی کار تا رسیدن عوامل این شرکت شد.
رئیس شرکت گاز پلدختر گفت: به دلیل حجم بزرگ لوله گاز امکان بروز فاجعه و انفجاری بزرگ در محل برخورد بیل مکانیکی با لوله متصور است.
کبودی افزود: بر این اساس نیروهای شرکت گاز پلدختر بلافاصله گاز این منطقه را قطع و در محل حاضرشدند که به دلیل تاریکی شب امکان هیچ اقدامی وجود ندارد.
وی تصریح کرد: حین عملیات پل سازی بیل مکانیکی با فرو رفتن در گل و لای به طور ناگهانی با لوله اصلی گاز روستای سراب حمام برخورد کرده و موجب صدمه زدن به آن شده است.
رئیس شرکت گاز پلدختر با بیان این که  هم اکنون گاز روستا به طور کامل قطع است، افزود: این حادثه به علت عدم احتیاط و دقت عمل پیمانکار پل سازی یک میلیارد ریال خسارت به شرکت گاز شهرستان پلدختر وارد کرده است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.