استان ها print
تقویت ساختار اداری به حل مشکلات می انجامد
مهر
0 comment   2 visibility
یکشنبه 19 شهریور 1396 ساعت 13:17
چکیده مطلب
مشهد- فرماندار مشهد گفت: تقویت ساختار اداری یکی از راه های کم هزینه برای حل مشکلات مشهد است.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد رحیم نوروزیان ظهر یکشنبه در پنجمین جلسه شورای اداری مشهد که در فرمانداری این شهر  برگزار شد اظهار کرد: مشهد دارای مشکلات عدیده ای است که با بررسی های انجام شده به این نتیجه رسیدیم باید با رویکرد ملی به حل این مشکلات بپردازیم که یکی از راه های کم هزینه، تقویت ساختار اداری است.
وی با اشاره به اینکه در سالهای اخیر در دستگاه ها تغییراتی ایجاد شده افزود: برخی سازمان ها ساختار اداری مشخصی ندارند و در بعضی مصادیق یک نفر پاسخگو نیست که باید در ساختارهای اداری مشهد تجدید نظر شود.
فرماندار مشهد با تاکید به اینکه ۵۰ درصد جرایم استان در مشهد رخ می دهد گفت: موضوعاتی مانند آسیب های اجتماعی و جرایم خشن که تبعات جبران ناپذیری را به وجود می آورد، مستلزم پیگیری هستند.
وی در خصوص تقسیمات کشوری ابراز کرد: با توجه به نظام بودجه ای که در کشور داریم چاره ای جز تقسیمات کشوری نیست و تجربه گذشته شهرستان ها نشان می دهد که از کنار تقسیمات کشوری، مردم متضرر نشدند و مشکلاتشان بیشتر از گذشته ساماندهی می شود و آخرینش تقسیم طرقبه و شاندیز بوده است.
نوروزیان با اشاره به موضوع امنیت گفت: امنیت در هیچ کجا به صورت صد درصد جاری و ساری نیست و با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در حاشیه شهر مشهد با کمک دیگر دستگاه ها مانند دستگاه قضایی و امنیتی، تدابیر امنیتی به میزان خوبی لحاظ شده است و روند جرایم را کاهش دادیم.
وی ادامه داد: اعتباراتی را نیز در این خصوص اختصاص دادیم که یک نمونه از آن  کمک به توسعه پایگاه های بسیج به میزان دو میلیارد و ۸۳۱ میلیون تومان در سال جاری بوده است.
فرماندار مشهد با اشاره به برنامه ششم توسعه گفت: باید تکالیفی را که برنامه ششم توسعه به عهده ما گذاشته را انجام دهیم.
وی با بیان اینکه شناسایی نقاط حادثه خیز نیاز به توجه دارد گفت: سیل اخیر خسارات زیادی را در پی داشت که در صورت مدیریت صحیح و شناسایی نقاط در معرض خطر آسیب های بلایای طبیعی کاهش می یابد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.