ورزشی print
سرقت قرن توسط رئال ؛ ستاره رئال زیر دست گواردیولا پیشرفت کرد
پارس فوتبال
0 comment   8 visibility
پنجشنبه 23 شهریور 1396 ساعت 15:35
چکیده مطلب
مدیر برنامه های تونی کروس از انتقال موکلش به رئال مادرید می گوید. نوشته سرقت قرن توسط رئال ؛ ستاره رئال زیر دست گواردیولا پیشرفت کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تونی کروس چهارمین فصل حضورش در رئال مادرید را سپری می کند.
به گزارش بیلد، تونی کروس بعد از قهرمانی آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ با قراردادی ۲۵ میلیون یورویی از بایرن مونیخ به رئال مادرید پیوست. او از آن زمان تا الان با رئال مادرید دو لیگ قهرمانان اروپا، یک لالیگا، دو سوپر کاپ اروپا و یک سوپر کاپ اسپانیا، به همراه دو جام باشگاه های جهان را فتح کرده است. حالا فولکر اشتروس، مدیر برنامه های این بازیکن آلمانی درباره شیوه انتقال موکلش به رئال مادرید صحبت کرده است. او معتقد است رئال مادرید با خرید ۲۵ میلیونی کروس سرقت قرن را انجام داده است!
فولکر اشتروس درباره انتقال موکلش به رئال مادرید گفت:
ما در اواخر سال ۲۰۱۳ نتوانستیم با بایرن مونیخ برای تمدید قرارداد به توافق برسیم. کیفیت کروس تحت نظر پپ گواردیولا بهتر هم شده بود. همه دیدند که او بهترین بازیکن جام جهانی ۲۰۱۴ بود و پس از این تورنومنت، پیشنهادات زیادی از تیم های بزرگ دیگر داشت. تونی به آنچه بایرن مونیخ برای تمدید قرارداد ارائه می داد، راضی نبود.
او ادامه داد:
وقتی به قیمت های فعلی نقل و انتقالات نگاه می کنم و قیمت کروس هم که فقط با ۲۵ میلیون یورو به رئال مادرید پیوست را می بینم، به فکر این می افتم که واقعا رئال مادرید با انتقال کروس با این قیمت، سرقت قرن را انجام داده است. کسانی که با وجود بازی کروس در بازی مهمی مانند فینال کاردیف، هنوز هم فکر می کنند قیمت این انتقال منصفانه بوده است، می توانند به هامس رودریگز نگاه کنند که با ۸۰ میلیون یورو به رئال مادرید پیوست ولی حتی یک دقیقه هم در آن فینال بازی نکرد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.