استان ها print
ترافیک سنگین در محورهای مازندران/ سطح جاده های استان لغزنده است/ ضرورت رعایت سرعت مطمئنه
فارس نیوز
0 comment   2 visibility
یکشنبه 9 مهر 1396 ساعت 22:26
چکیده مطلب
رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد خودروها در حال حاضر در محورهای مواصلاتی مازندران به صورت سنگین است.
علی‌رضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در محورهای هراز، کندوان، سمنان-مازندران و سوادکوه به صورت سنگین است.
وی با اشاره به بارش باران و لغزنده بودن محورهای مازندران، تصریح کرد: همچنین ارتفاعات محورهای استان به صورت مه آلود بوده که لازم است رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه تردد کنند.
رئیس پلیس راه مازندران درباره محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران، ادامه داد: محدودیت یکطرفه شدن محور هراز تا ساعت 24 امشب و همچنین محور کندوان تا ساعت 2 بامداد روز دوشنبه ادامه دارد.
این مسؤول بیان کرد: محدودیت تردد تمامی تریلرها از محور سوادکوه و همچنین تردد کامیون و کامیونت به‌ جزو حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی در محور هراز تا ساعت 24 امشب ادامه دارد.
قدمی یادآور شد: محدودیت تردد تریلر و اتوبوس با توجه به وضعیت راه و فقدان ایمنی کافی در برخی پیچ‌ها در محور سمنان ـ مازندران همچنان ادامه دارد.
وی با تأکید بر پرهیز از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با توجه به بارش باران و لغزنده بودن محورهای مازندران با رعایت سرعت مطمئنه، پرهیز از عجله و شتاب و رعایت فاصله طولی رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.
رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.
انتهای پیام/ن
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.