ورزشی print
خبر های جدید از علت اخراج آنچلوتی از بایرن
پارس فوتبال
0 comment   2 visibility
دوشنبه 10 مهر 1396 ساعت 18:33
چکیده مطلب
تقریبا همه می دانند که کارلو آنچلوتی در دومین سال مربیگری اش در بایرن مونیخ با خیلی از ستاره های تیم به مشکل برخورد کرده بود. نوشته خبر های جدید از علت اخراج آنچلوتی از بایرن اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تقریبا همه می دانند که کارلو آنچلوتی در دومین سال مربیگری اش در بایرن با خیلی از ستاره های تیم به مشکل برخورد کرده بود.
بایرن فصل گذشته با ۱۵ امتیاز اختلاف توانست عنوان قهرمانی بوندسلیگا را از آن خود کند و خبری هم از اختلاف بین بازیکنان و کارلتو نبود. بسیاری معتقدند نقش فیلیپ لام و ژابی آلونسو در آرامش بایرن بسیار مهم بود. هر دو بازیکن در انتهای فصل از فوتبال خداحافظی کردند.
اوضاع برای آنچلوتی، در فصل جدید کاملا متفاوت بود و او آشکارا بازیکنانی چون روبن، ریبری، مولر، هوملس و بواتنگ را مخالف خود می دید.
امروز نشریه کیکر جزئیاتی بیشتر از اختلاف بین بازیکنان بایرن و آنچلوتی را فاش ساخت و ادعا کرد که روبن در طول تمرینات بارها از شیوه آماده سازی بدنساز تیم(جیوانی مائوری) و نیز پسر آنچلوتی گلایه می کرد. او معتقد بود که برنامه های این دو در حد تیمی مثل بایرن نیست و خیلی از ستاره های تیم نیز با او موافق بودند.
این سبب شده بود تا دسته ای از بازیکنان بایرن به صورت مخفیانه در محلی دیگر به صورت جداگانه تمریناتی اضافی انجام دهند که مخالف با اصول اعتقادی آنچلوتی بود.
در نهایت شکست سنگین ۳-۰ در زمین پی اس جی باعث شد تا مدیران بایرن تصمیم به برکناری آنچلوتی بگیرند و حال هدایت مونیخی ها بر عهده ویلی سانیول است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.