سیاسی print
همسان سازی حقوق بازنشستگان پس از گذشت شش ماه از سال معلق مانده است
باشگاه خبرنگاران
0 comment   8 visibility
سه شنبه 11 مهر 1396 ساعت 16:32
چکیده مطلب
نماینده مردم تالش گفت: راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایا و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان بعد از گذشت 6 ماه از سال همچنان معلق است.
وی تصریح کرد: به همه سازمان‌های بین‌المللی و حقوق بشر تذکر می‌دهم که به داد مسلمان میانمار برسند . مدعیان حقوق بشر کجا هستند و چرا به داد مردم مظلوم میانمار نمی‌رسند.
نماینده مردم تالش و رضوانشهر اظهار کرد: ضمن تقدیر از پاسخ منطقی رئیس جمهور به یاوه‌گویی‌های ترامپ لازم است بگویم که 6 ماه از سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال می‌گذرد اما در مبحث اشتغال که اساسی‌ترین معضل در کشور است اتفاق خاصی به وقوع نپیوست.
شکری تاکید کرد: عدم اجرای بخش ششم برنامه ششم توسعه و شفافیت و مبارزه با مفاسد از جمله صرفه‌جویی در هزینه‌های عمومی کشور موضوع ماده 28 برنامه ششم توسعه است و همچنان  با وجود گذشتن نیمی از سال هزینه پروژه‌های عمرانی پرداخت نشده و  اجرا نشدن  ماده 29 برنامه ششم توسعه یعنی راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایا و عدم اجرای قانون 30 برنامه که همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان بعد از گذشت 6 ماه از سال همچنان معلق است.
وی ادامه داد:  پرداخت نکردن مطالبات ایثارگران طبق قانون برنامه ششم توسعه از مسائلی است که باید به آن توجه داشت و بی‌عدالتی در توزیع اسناد خزانه و سایر اسناد بر اساس بدهکاری‌ها نیز از مشکلات دیگری است که به آن پرداخته نشده است.
نماینده مردم تالش و رضوانشهر اظهار کرد: مستحضر هستید که پیمانکاران  به دلیل عدم تخصیص اسناد بابت پرداخت حقوق  آن‌ها در احداث و نوسازی مدارس و تحویل آن به آموزش و پرورش مشکل ایجاد  شده  که این امر باعث سرگردانی دانش آموزان و اعتراض اولیاء آن‌ها شده است.
انتهای پیام /
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.