بین الملل print
درباره پرونده تبانی ترامپ با روسیه به چیزی نرسیده ایم
ساعت ۲۴
0 comment   5 visibility
چهارشنبه 12 مهر 1396 ساعت 23:48
چکیده مطلب
ساعت 24- سناتور «ریچارد بر/ Richard Burr» رئیس کمیته اطلاعاتی سنا گفت: پرونده مربوط به تبانی 'دونالد ترامپ' رئیس جمهوری آمریکا و روسیه در انتخابات 2016 ایالات متحده همچنان باز است.
ساعت 24- سناتور «ریچارد بر/ Richard Burr» رئیس کمیته اطلاعاتی سنا گفت: پرونده مربوط به تبانی 'دونالد ترامپ' رئیس جمهوری آمریکا و روسیه در انتخابات 2016 ایالات متحده همچنان باز است.
این سناتور جمهوری خواه گفت: مساله تبانی همچنان باز است و به بررسی اطلاعات و شواهد ادامه می دهیم.
وی افزود: قصد ندارم که درباره یافته های اولیه صحبت کنم چون اساسا به چیزی نرسیده ایم.
اعضای کمیته اطلاعاتی سنا گفته اند در این کمیته «اجماعی عمومی» وجود دارد مبنی بر اینکه باید به ارزیابی رسمی جامعه اطلاعاتی در مورد اینکه روسیه اطلاعات اشتباه گسترده ای در رابطه با انتخابات 2016 منتشر کرده است، اعتماد کرد.
در زمانی که 'باراک اوباما' ماه های پایانی ریاست جمهوری اش را طی می کرد، جامعه اطلاعاتی آمریکا به این نتیجه رسید که روسیه در انتخابات این کشور دخالت کرده است.
روابط اطرافیان دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با روسیه موضوع تحقیقات اف.بی.آی است. مایکل فلین مشاور امنیتی ملی سابق ترامپ به دلیل آنکه پیش از برگزاری انتخابات آمریکا با سفیر روسیه دیدار کرده و بعدا جزئیات آن را کتمان کرده بود از سمتش استعفا داد.
'جرد کوشنر' داماد ترامپ و 'دونالد ترامپ جونیور' پسر ارشد رئیس جمهوری آمریکا هر دو به ظن ارتباط با روسیه در کنگره شهادت داده اند. آنها سال گذشته با یک وکیل روس دیدار کردند تا از وی اطلاعات «مخربی» درباره هیلاری کلینتون کاندیدای دموکرات ها در انتخابات سال گذشته دریافت کنند.
کوشنر در بیانیه ای گفته بود که وی با هیچ کشور خارجی تبانی نکرده است. وی تاکید کرد که در ماه های گذشته در ارتباط با پرونده ارتباط اطرافیان ترامپ با روسیه همکاری کرده است.
ایرنا
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.