سیاسی print
انگیزه دروغ پردازی علیه آملی لاریجانی، جلوگیری از رسیدگی به پرونده های فساد است
فارس نیوز
0 comment   7 visibility
پنجشنبه 13 مهر 1396 ساعت 11:51
چکیده مطلب
نماینده فریدن در مجلس با اشاره به مبارزه دستگاه قضا با تخلفات گسترده‌ای همچون فسادهای مالی و اقتصادی و اداری و حقوق‌های نجومی اظهار داشت: شایعه‌پراکنان قصد دارند تلاش قوه قضاییه را در این مسیر تحت‌الشعاع قرار دهند.
اکبر ترکی نماینده مردم فریدن، فریدون شهر و چادگان و بویین و میان‌دشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به انتشار اتهاماتی نسبت به نزدیکان آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه در برخی شبکه‌های معاند گفت: انتشاردهندگان این اکاذیب می‌خواهند وجهه فرهیخته و انقلابی رئیس قوه قضاییه را مخدوش کنند.
وی با اشاره به مبارزه دستگاه قضا با تخلفات گسترده‌ای همچون فسادهای مالی و اقتصادی و اداری و حقوق‌های نجومی اظهار داشت: شایعه‌پراکنان قصد دارند تلاش قوه قضاییه را در این مسیر تحت‌الشعاع قرار دهند.
ترکی در ادامه گفت: انگیزه دیگر این از اتهام زدن به منسوبان رئیس قوه قضاییه، منفی نشان دادن چهره همه مسئولان نظام اسلامی است تا ذهنیت جامعه را به سمت و سویی ببرند که به هیچ مقام و مسئولی نمی‌توان اطمینان کرد.
وی خاطرنشان کرد: در بعضی از همین کانال‌های تلگرامی که علیه منسوبان آقای آملی لاریجانی دروغ‌پراکنی کرده‌اند، چند روز قبل جمعیت عظیم شرکت‌کننده در مراسم تشییع شهید محسن حججی را صرفاً 10 هزار نفر عنوان کرد؛ حال چگونه می‌توان صحت اخبار دیگرش آن‌ها را پذیرفت؟
نماینده مردم فریدن در مجلس شورای اسلامی، گفت: نشردهندگان اکاذیب علیه مسئولان نظام به‌دنبال براندازی هستند، اما از آنجا که نمی‌توانند مستقیماً به این امر مبادرت کنند، می‌کوشند خدمتگذارانی را که در رأس امور هستند ترور شخصیت کنند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.