ورزشی print
تغییری مهم که در ترکیب تیم ” پرسپولیس ” انجام خواهد شد !
پارس فوتبال
0 comment   4 visibility
جمعه 14 مهر 1396 ساعت 07:10
چکیده مطلب
خيلي‌ها فهميدند اگر توپ خطرناك به سمت او بيايد، احتمال فروپاشي دروازه وجود خواهد داشت. نوشته تغییری مهم که در ترکیب تیم ” پرسپولیس ” انجام خواهد شد ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مدتهاست که علیرضا بیرانوند با نمایش‌های متزلزل و غیرقابل دفاعش به پاشنه آشیل پرسپولیس تبدیل شده. شاید بهمن‌ماه گذشته و در جریان داربی برگشت بود که چهره مستحکم بیرانوند در هم شکست و خیلی‌ها فهمیدند اگر توپ خطرناک به سمت او بیاید، احتمال فروپاشی دروازه وجود خواهد داشت.
با این وجود این اواخر وضع بدتر شده؛ به طوری که علیرضا بیرانوند گلر شماره یک تیم ملی در دو بازی پیاپی برای سپاهان و الهلال انواع و اقسام گل‌های جورواجور را دریافت کرد. در حال حاضر مشخص نیست کی‌ روش برای  بازی دوستانه با روسیه چه نقشه‌ای کشیده و آیا همچنان قصد دارد به بیرانوند اعتماد کند یا نه؛ اما حداقل در مورد پرسپولیس فعلا یک بهانه مناسب پیدا شده تا برانکو بیرانوند را روی نیمکت ذخیره‌ها بنشاند.
موضوع این است که تیم ملی کشورمان روز ۱۸مهر طی دیداری دوستانه در روسیه به مصاف میزبان جام‌جهانی خواهد رفت. پس از آن پرسپولیس باید ۲۰مهر یعنی فقط دو روز بعد در اهواز مقابل استقلال خوزستان به میدان برود.
به این ترتیب بسیار بعید است که هیچکدام از چهار ملی‌پوش قرمزها در این دیدار حاضر باشند. طارمی که محروم است و داستانش فرق دارد، جلال حسینی را هم که رسما برانکو اعلام کرد در این بازی نمی‌خواهد. این وسط فقط وحید امیری و بیرانوند باقی می‌مانند.
وضعیت وحید نه در تیم ملی و نه در پرسپولیس مشخص نیست، اما در مورد بیرانوند به طور قطع می‌توان گفت بازی اهواز را از دست خواهد داد. فاصله کوتاه بازی تیم ملی تا مسابقه پرسپولیس، بهترین بهانه را دست برانکو می‌دهد تا بدون دلخوری و سوءتفاهم و با کمترین هزینه ممکن، بار دیگر دروازه‌بان دومش را محک بزند.
البته یک بار در مورد مشابه برانکو ۴۸ساعت بعد از بازی با سوریه از علیرضا بیرانوند در ترکیب اصلی مسابقه با گسترش‌فولاد استفاده کرد، اما آن بازی ملی در ایران برگزار می‌شد و مسابقه آتی با روسیه در زمین حریف خواهد بود. به این ترتیب اساسا مشخص نیست ملی‌پوشان پرسپولیس موقع برگزاری این بازی به اهواز رسیده باشند.
به این ترتیب رادوشوویچ در موقعیتی منحصربه‌فرد قرار گرفته؛ جایی که اگر بتواند توانایی‌هایش را در خوزستان ثابت کند، تردیدها را در مورد گلر شماره یک تیم افزایش خواهد داد. ناگفته نماند بازی با استقلال خوزستان پارسال هم برای بیرانوند بدیمن بود و باعث شد او بعد از شکستگی دستش تا مدتها نیمکت‌نشین شود.
بانک ورزش
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.