فناوری print
سامسونگ محموله اولیه اسنپدراگون 845 را به خود اختصاص می‌دهد
ترنجی
0 comment   3 visibility
دوشنبه 17 مهر 1396 ساعت 14:27
چکیده مطلب
اگر گزارش جدیدی که منتشر شده صحت داشته باشد، سامسونگ برای مدتی اسنپدراگون 845 را به گلکسی اس 9 اختصاص می‌دهد. شرکت سامسونگ قرار دادی مشابه را در سال گذشته با کوالکام برای گلکسی اس 8 داشته است. سامسونگ اسنپدراگون 835 را تولید کرد و محموله اولیه آن را تنها به گلکسی اس 8 اختصاص […]
اگر گزارش جدیدی که منتشر شده صحت داشته باشد، سامسونگ برای مدتی اسنپدراگون 845 را به گلکسی اس 9 اختصاص می‌دهد. شرکت سامسونگ قرار دادی مشابه را در سال گذشته با کوالکام برای گلکسی اس 8 داشته است. سامسونگ اسنپدراگون 835 را تولید کرد و محموله اولیه آن را تنها به گلکسی اس 8 اختصاص داد و به همین دلیل برای مدتی به غیر از گلکسی اس 8 دیگر گوشی هوشمندی با اسنپدراگون 835 در بازار  وجود نداشت. در ادامه با ترنجی همراه باشید.
بنظر می‌رسد که اتفاقی مشابه با سال گذشته برای گلکسی اس 9 نیز رخ دهد. ممکن است کوالکام  برای تولید پردازند‌ه‌های خود به سامسونگ روی بیاورد و اگر این موضوع رخ دهد احتمالا سامسونگ محموله اولین این پردازنده را به خود اختصاص دهد.
اطلاعات تخصصی زیادی درباره اسنپدراگون 845 موجود نیست اما انتظار می‌رود که اطلاعات بیشتری در روزهای آینده منتشر شود.
احتمالا گلکسی اس9 و اس9 پلاس اولین گوشی‌های هوشمند مجهز به اسنپدراگون 845 باشند که به این معنی است  رقبایی مانند ال جی باید یک دوره دیگر از چرخه تولید پرچمدار را بدون دسترسی به آخرین پردازنده کوالکام سپری کنند.
انتظار می‌رود که سامسونگ گلکسی اس 9 را پیش از زمان همیشگی عرضه کند. شایعاتی درباره عرضه گلکسی اس 9 یک ماه پیش از زمان همیشگی وجود دارد. البته این نوع شایعات برای پرچمداران کاملا عادی هستند و ممکن است هیچ‌گاه صحت نداشته باشند.
نظر شما درباره سیاستی که سامسونگ در پیش گرفته است چیست؟
لینک کوتاه:
sammobile
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.