سیاسی print
پرداخت حقوق کارمندان شوراهای حل اختلاف در دستور کار مجلس
تسنیم
0 comment   5 visibility
سه شنبه 18 مهر 1396 ساعت 03:31
چکیده مطلب
نماینده مردم لردگان در مجلس گفت: دولت قانون نحوه پرداخت حقوق کارمندان شوراهای حل اختلاف را اجرا کند.
محمد خالدی نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به وضعیت حقوق و مزایای کارمندان شوراهای حل اختلاف، گفت: کارمندان شوراهای حل اختلاف در سراسر کشور براساس وظیفه تعریف شده و مطابق قانون در حال خدمت به مردم هستند، اما متأسفانه حقوق و مزایای آنها که اکثرا از جوانان تحصیل‌کرده و بازنشستگان فرهیخته هستند بسیار ناچیز است.
وی با بیان اینکه مطابق ماده 23 قانون شوراهای حل اختلاف باید حقوق و مزایای آنها مطابق قانون کار پرداخت شود، تصریح کرد: متأسفانه ماده قانونی مذکور درباره حقوق و مزایای کارمندان شوراهای حل‌ اختلاف اجرا نمی‌شود.
نماینده مردم لردگان در مجلس با تأکید بر اینکه موضوع حقوق و دستمزد کارکنان شوراهای حل اختلاف به دلیل اهمیت فراوان از سوی بسیاری از نمایندگان پیگیری می‌شود، گفت: با پیگیری نمایندگان مسئولان وزارت دادگستری جوابیه‌ای به مجلس ارسال کرده‌اند که قرار شده تا حل مشکل کارمندان شوراهای حل اختلاف را در دستور کار قرار دهند.
خالدی در پایان خاطرنشان کرد: در صورتی که مسئولان ذیربط به مشکل حقوق و دستمزد کارمندان شوراهای حل اختلاف رسیدگی نکنند، این موضوع را در قالب طرح سؤال از وزیر دادگستری پیگیری می‌کنیم؛ از دولت می‌خواهیم که قانون نحوه پرداخت حقوق کارمندان شوراهای حل اختلاف را اجرا کند.
انتهای‌ پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.