حوادث print
این 2 سارق تریلی می دزدیدند
اتاق خبر 24
0 comment   5 visibility
چهارشنبه 19 مهر 1396 ساعت 08:40
چکیده مطلب
پدر و پسری که شبانه به خودروهای سنگین در مشهد دستبرد می زدند با صدور دستورات ویژه ای از سوی معاون دادستان مشهد و تلاش ماموران تجسس کلانتری سپاد دستگیر شدند و به جرم خود اعتراف کردند.
اتاق خبر 24: در پی سرقت های متعدد قطعات خودروهای سنگین در مشهد، گروهی از ماموران تجسس کلانتری سپاد با صدور دستوری از سوی قاضی سید جواد حسینی (معاون دادستان و بازپرس ویژه جرایم خاص) وارد عمل شدند و به تحقیق در این باره پرداختند. آنان پس از مدتی تحقیق و استفاده از منابع و مخبران محلی، به سرنخ هایی دست یافتند که نقش مردی به نام احمد را در سرقت های مذکور نشان می داد.
بنابراین ماموران انتظامی با کسب مجوزهای قضایی، مخفی‌گاه این فرد را در منطقه مهرآباد مشهد بازرسی و او را دستگیر کردند. تاکنون اموال زیادی از مخفی‌گاه این فرد کشف شده که هنوز مقداری از این اموال سرقتی شناسایی نشده است.
ماموران در ادامه به نقش پسر این فرد نیز در سرقت های مذکور پی بردند و او را هم دستگیر کردند.متهم اصلی پرونده در اعترافات خود بیان کرد: تاکنون به 10 خودروی سنگین - تریلی و کامیون -دستبرد زده ام و به دلیل این که آشنایی کاملی با خودروهای سنگین دارم قطعات آن را به راحتی باز می کردم. بررسی های بیشتر در این باره درحالی ادامه دارد که مقام قضایی از شهروندان خواست برای شناسایی اموال مسروقه به کلانتری سپاد مشهد واقع در منطقه تجاری و گردشگری الماس شرق مراجعه کنند.
برای مشاهده اخبار حوادث کلیک کنید.
منبع: رکنا

برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.