استان ها print
تهدید جان دانش آموزان خرم دره ای در پی اجرای کند یک پروژه
ایسنا
0 comment   9 visibility
پنجشنبه 20 مهر 1396 ساعت 10:07
چکیده مطلب
رئیس آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره گفت: کندی در روند اجرای پروژه زیرگذر کمربندی شمالی شهر، جان دانش‌آموزان خرم‌دره‌ای را تهدید می‌کند.
لعیا جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با ابراز نگرانی از روند ساخت زیرگذر کمربندی شمالی شهر خرم‌دره، عنوان کرد: روند اجرایی این پروژه در حالی است که در منطقه منتهی به این زیرگذر پنج مدرسه با تراکم بالای دانش‌آموزی وجود دارد.
جعفری در ادامه افزود: آموزش و پرورش طی جلسات مختلف و نامه‌نگاری‌های متعدد با ارگان‌های مربوطه، نگرانی خود را از خطرات احتمالی در هنگام بازگشایی مدارس و طول سال تحصیلی ابراز کرده است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره بیان کرد: مهر، مهربانی همه ارگان‌های شهری را می‌طلبد و بدون یاری آن‌ها در مسیر آموزش دانش‌آموزان خلل ایجاد خواهد شد.
وی یادآور شد: آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره اقدام به عقب‌نشینی دیوار یکی از مدارس برای دید بهتر رانندگان و تردد راحت دانش‌آموزان و نیز ایجاد درب تردد سرویس در قسمت داخلی حیاط مدرسه کرد و با ایجاد حصار در اطراف پیاده‌رو، این مدارس تا حدودی امنیت و حفظ جان دانش‌آموزان و فرهنگیان را در این مسیر بالا برد.
رئیس آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره، یادآور شد: در حال حاضر 11 هزار دانش‌آموز در مدارس مختلف شهرستان خرم‌دره در حال تحصیل هستند.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.