ورزشی print
محرمی و رویای بازگشت به اوج
برترین ها
0 comment   2 visibility
پنجشنبه 20 مهر 1396 ساعت 21:47
چکیده مطلب
مدافع راست پرسپولیس بعد از چند بازی، نمایش قابل قبولی در ترکیب سرخپوشان داشت و شب خوبی را سپری کرد.
ورزش سه: صادق محرمی مدافع راست ۲۱ ساله پرسپولیس امسال بازی های متفاوتی را به نمایش گذاشته  و هنوز استمرار شرایط مطلوب سال قبل را نشان نداده است. در دیدار پرسپولیس و استقلال خوزستان و در روزی که ماهینی در دفاع چپ به کار گرفته شد، محرمی بازی خوبی را ارائه داد و توانست در برد تیمش موثر باشد.
او بازیکنی با سرعت و تکنیک بالا است که حضور توامانش در دفاع و حمله او را به بازیکن موثری در ترکیب پرسپولیس تبدیل کرده است. محرمی به خصوص در نیمه اول حضور پررنگی در حملات تیمش داشت و با نفوذهای خود خط دفاعی آبی های خوزستان را آزار داد. اما در نیمه دوم محرمی مثل بسیاری از هم تیمش هایش تحت تاثیر بازی انتحاری شاگردان ویسی در زمین خودی حبس شد و کمتر شاهد نفوذهای او بودیم.

محرمی در بازی امشب توانست به خوبی سمت راست پرسپولیس را فعال کرده و پایه گذار بخشی از حملات تیمش باشد. او در امور دفاعی نیز با برگشت های به موقع و درگیری بازیکنان صاحب توپ، پرسینگ را به موقع اجرا می کرد.
شماره 2 پرسپولیس  اگر کمی توان و دقتش را در ارسال سانترها بالا ببرد، می تواند یکی از بهترین های تیمش مقابل الهلال باشد. برانکو برای دیدار برگشت خود در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا حساب ویژه ای روی این بازیکن باز کرده و امیدوار است با درخشش مدافعان کناری اش ضرباهنگ هجومی تیمش افزایش یابد.
عکس: امیرحسین خیرخواه
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.