ورزشی print
مایک فیلان، دستیار سابق فرگوسن: منچستر یونایتد در حال بازگرداندن فاکتور ترس به اولدترافورد است
طرفداری
0 comment   2 visibility
پنجشنبه 20 مهر 1396 ساعت 21:47
چکیده مطلب
دستیار اسبق سر الکس فرگوسن به تمجید از عملکرد ژوزه مورینیو در فصل جدیدی رقابت های لیگ برتر انگلیس پرداخته است.
طرفداری- مایک فیلان، دستیار سر الکس فرگوسن در منچستر یونایتد و سرمربی اسبق تیم هال سیتی در خصوص پیشرفت شیاطین سرخ در فصل جاری صحبت کرده و معتقد است که ژوزه مورینیو توانسته فاکتور ترس را به تئاتر رویا ها بازگرداند.
فیلان، چیزی نزدیک به 14 سال در کادرفنی منچستر یونایتد حضور داشت و یکی از تحسین کنندگان ژوزه مورینیو محسوب می شود. به نقل از اسکای، فیلان می گوید:
فکر می کنم آن ها رفته رفته در حال بازگرداندن فاکتور ترس به اولدترافورد هستند. می دانید، اکنون یک اتمسفر و انتظاری در اولدترافورد وجود که به نظر من بازیکنان به خوبی به آن واکنش نشان می دهند. شما باید آن شهرتی که شامل ترس می شود را دوباره بسازید، چرا که فکر می کنم پس از جدایی سر الکس فرگوسن، این شهرت تا حدودی از بین رفته بود. فکر می کنم عملکرد او در خصوص بازار نقل و انتقالات، بسیار خوب بود. او بسیار سرحال بازگشت و توانست این موضوع را به ترکیب تیمش اضافه کند. فکر می کنم اکنون به ترکیبی نگاه می کنند که می تواند مسافت مورد نظر را برود.
فیلان معتقد است در آستانه دیدار منچستر یونایتد و لیورپول، اولویت اصلی ژوزه مورینیو شکست نخوردن برابر رقیب سنتی خواهد بود.
در حال حاضر، او در حال ساخت چیزی است. او فوق العاده فصل را آغاز کرده و می خواهد به این روند ادامه بدهد. اما بدیهی است که او نمی خواهد شکست بخورد چرا که شکست نخوردن در این دیدار، باعث افزایش اعتماد به نفس بازیکنان خواهد شد و آن ها می توانند به روند رو به جلوشان ادامه دهند.
در حالی که لیورپول ِ یورگن کلوپ همواره در برابر تیم های تاپ 6 خوب نتیجه گرفته است، فیلان این موضوع را به دلیل تجربه بالای این مربی آلمانی می داند. او در خصوص آمار خوب کلوپ در بازی های بزرگ می گوید:
چون او در بازی های بزرگ زیادی حضور داشته است. تجربه او در بازی های بزرگ، به کمکش می آید. او یک اعتماد به نفس و یک انتظار خاصی را به لیورپول آمد که نسبت به گذشته، بالاتر است. بدون شک، بخش زیادی از هواداران لیورپول از تماشای چیز هایی که دیده اند، لذت می برند. فکر می کنم که همیشه جا پیشرفت وجود دارد و خود ِ یورگن کلوپ از این موضوع مطلع است. این اتفاقات، در طول یک شب رخ نمی دهند و فکر می کنم تجربه او می تواند باعث شود تا لیورپول به یک تیم موفق تبدیل شود.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.