استان ها print
ارتباط سازنده با کشورهای همسایه در اولویت برنامه هایم قرار دارد
تسنیم
0 comment   6 visibility
جمعه 21 مهر 1396 ساعت 04:38
چکیده مطلب
استاندار جدید آذربایجان غربی گفت: بهره‌گیری از ظرفیت‌های مرزی استان و ایجاد ارتباط سازنده با کشورهای همسایه آن در اولویت برنامه‌های کاری من قرار خواهد داشت.
محمدمهدی شهریاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به چگونگی انتخابش به مسئولیت استانداری آذربایجان غربی اظهار داشت: ان‌شاءالله بتوانیم در مسیر رشد و توسعه این استان که متاسفانه تا به امروز توجه کافی به آن نشده و در اکثر شاخص‌های کشوری عقب‌مانده است موفقیت لازم را کسب کنیم.
وی گفت: استان آذربایجان غربی در بحث شهرهای کوچک، روستاها و حاشیه‌های شهر با مشکلات عدیده‌ای روبه‌روست که امید می‌رود با تلاش تمامی مسئولان مرتبط بتوانیم در مسیر رفع این مشکلات گام برداریم.
شهریاری با اشاره به ظرفیت‌های بی‌شمار موجود در آذربایجان غربی عنوان کرد: تاکنون این ظرفیت‌ها و توانایی‌های خدادادی آنگونه که باید مدیریت نشده درحالی که می شود با استفاده از موارد مغفول مانده ای که تا به امروز به آنها توجه نشده در مسیر رشد و توسعه استان حرکت کرد.
وی افزود: رئیس جمهور محترم نیز توجه ویژه‌ای به استان آذربایجان غربی دارد و اتفاقا ‌در جلسه هئیت دولت بیشتر وقت جلسه را به این استان اختصاص داد.
استاندار جدید آذربایجان غربی تصریح کرد: بهره‌گیری از ظرفیت‌های مرزی استان و ایجاد ارتباط سازنده با کشورهای همسایه آن در اولویت برنامه‌های کاری من قرار خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: همچنین لازم می‌دانم از همین تریبون از مدیران گذشته استان تشکر و قدردانی نموده و اعلام کنم که در دوره مدیریت اینجانب سعی می‌شود که از تجربیات تمامی آنها استفاده شود تا بتوانیم موفقیت‌های بیشتری را برای استان سرافراز آذربایجان غربی به ارمغان آوریم.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.