ورزشی print
احتمال بازنشستگی کاکا در پایان فصل
ایسنا
0 comment   4 visibility
جمعه 21 مهر 1396 ساعت 08:49
چکیده مطلب
ستاره سابق تیم ملی برزیل ممکن است در پایبان فصل فوتبال را کنار بگذارد.
به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از ‌اسکای ‌اسپورت، کاکا در سال ۲۰۰۹ در اوج دوران بازیگری خود بود و توانست توپ طلای فوتبال جهان را به دست آورد. این بازیکن برزیلی پیراهن میلان را برتن داشت و مورد توجه چند باشگاه بزرگ بود که در نهایت رئال مادرید را انتخاب کرد.
کاکا که مدتی است در لیگ آمریکا و باشگاه اورلاندو سیتی توپ می زند عنوان کرد ممکن است در پایان فصل رقابت های لیگ آمریکا برای همیشه از فوتبال خداحافظی کند. او درباره این موضوع گفت: دورانم در اورلاندو به پایان رسیده است و در دسامبر که رقابت های لیگ آمریکا به پایان می رسد از این تیم خواهم رفت. نمی دانم بعد از ان چه اتفاقی برای من رخ خواهد داد ولی باید تاکید کنم که جدایی من از اورلاندو قطعی است.
پیشتر آندره پیرلو خداحافظی خودش را از فوتبال اعلام کرد. این بازیکن ۳۸ ساله که در عضویت تیم نیویورک سیتی توپ می زند عنوان کرده است که در پایان همین فصل برای همیشه فوتبال را کنار خواهد گذاشت و حالا باید ببینیم کاکا نیز چنین تصمیمی را خواهد گرفت یا برای فصل آینده تیم دیگری را انتخواب خواهد کرد.
کاکا ۹۲ بار با پیراهن تیم ملی برزیل به میدان رفت و این فصل نتوانست عملکرد خوبی در اورلاندو داشته باشد و این تیم در جدول ۱۱ تیمی کنفرانس شرق در رده دهم قرار دارد.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.