ورزشی print
امیدوارم پرسپولیس در بازی برگشت مقابل الهلال نتیجه آبرومندانه ای بگیرد/ زمان ما هم پیشنهادات اروپایی زیادی می آمد
میزان
0 comment   2 visibility
جمعه 21 مهر 1396 ساعت 11:17
چکیده مطلب
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم پرسپولیس در بازی برگشت مقابل الهلال نتیجه آبرومندانه‌ای بگیرد و اگر هم قرار باشد از آسیا کنار برود با برد باشد.
ناصر محمدخانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان در خصوص بازی برگشت پرسپولیس مقابل الهلال اظهار داشت: امیدوارم  پرسپولیس در بازی برگشت نتیجه آبرومندانه‌ای بگیرد و اگر هم قرار باشد از آسیا کنار برود با برد کارش را در این بازی‌ها به پایان برساند.
وی افزود: شرایط برای صعود سخت است البته در بازی رفت عناصر اصلی تیم مانند سیدجلال حسینی، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا و مهدی طارمی نبودند، اما به‌هرحال باخت بدی در بازی رفت رقم خورد.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: تیم الهلال مانند الاهلی نیست که بازیکنان بخواهند گول آن مسابقه را بخورند. تیم باید شرایط خوبی پیدا کند و ابتدا گل نخوردن را در دستور کار قرار دهد. میزان اشتباهات فردی هم در این شرایط باید به صفر برسد چرا که کوچکترین تبعات دارد.
محمدخانی اضافه کرد: فوتبال ورزشی است که هرچیز در آن ممکن است اتفاق بیفتد. در بازی برگشت به خاطر شرایطی که به وجود آمده فقط پرسپولیس نباید گل بخورد.
وی در پایان در مورد مشکلی که طارمی برای پرسپولیس به‌وجود آورد، گفت: به هرحال مشکلی است که به‌وجود آمده و چون از جزئیات اطلاع نداریم نمی‌توانیم در مورد این مسئله قضاوت کنیم. شاید اصلاً ممکن است باشگاه دچار اشتباه شده باشد و این موضوع به‌خاطر اشتباه طارمی نباشد، اما در مجموع باید بازیکنی که در پرسپولیس است قدر پیراهنش را بداند. مگر زمان ما پیشنهاد اروپایی نمی‌شد؟ آن زمان هم این تیم‌ها بهترین بازیکنان ایران را زیر نظر داشتند، اما بازیکن پیراهن پرسپولیس را به هر تیمی نمی‌داد و فلسفه پرسپولیس هم این بود که هر بازیکنی که از این تیم به تیم دیگری می‌رفت با تمام وجود برای آن بازی می‌کرد تا هرجا باشد پرسپولیس را سربلند کند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.