ورزشی print
واکنش به تساوی شاگردان چرچسوف برابر ایران
برترین ها
0 comment   2 visibility
جمعه 21 مهر 1396 ساعت 11:26
چکیده مطلب
معاون نخست‌وزیر روسیه به صورت رسمی نظرش درباره ۲ بازی اخیر تیم ملی فوتبال کشورش برابر کره‌جنوبی و ایران را اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم: معاون نخست‌وزیر روسیه به صورت رسمی نظرش درباره ۲ بازی اخیر تیم ملی فوتبال کشورش برابر کره‌جنوبی و ایران را اعلام کرد.
ویتالی موتکو که علاوه بر پست معاونت نخست‌وزیری روسیه، ریاست فدراسیون فوتبال و کمیته سازماندهی جام جهانی 2018 را نیز بر عهده دارد درباره میزان رضایتش از 2 بازی اخیر تیم ملی روسیه به روزنامه ریانووستی گفت: این بازی‌ها برای تیم ملی فوتبال روسیه و بازیکنان دوستانه و تدارکاتی هستند. من هیچ پرسشی در این رابطه ندارم.
موتکو در واکنش به انتقاد برخی‌ از کارشناسان فوتبال روسیه و رسانه‌های ورزشی درباره تساوی یک - یک شاگردان چرچسوف برابر ایران در ورزشگاه کازان اظهار داشت: همه باید با کمال میل به خودشان آرامش بدهند، زیرا اتمسفر تیم ملی فوتبال روسیه فوق‌العاده است. ما باید در مسیر ادامه  آزمایش‌های مختلف تیم ملی گام برداریم. فکر می‌کنم کادر فنی در این مرحله کار گسترش تیم ملی روسیه را به اتمام رسانده و امیدوارم هیچ یک از بازیکنان مصدوم نشوند.
تیم ملی فوتبال روسیه شنبه گذشته در اولین بازی تدارکاتی در ورزشگاه  اسپارتاک مسکو برابر کره‌جنوبی به پیروزی 4 بر 2 رسید. روس‌ها همچنین سه‌شنبه گذشته در ورزشگاه کازان در مصاف با تیم ملی ایران به تساوی یک - یک بسنده کردند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.