ورزشی print
لوکاکو مقابل لیورپول تاریخ سازی می کند؟
برترین ها
0 comment   2 visibility
جمعه 21 مهر 1396 ساعت 12:33
چکیده مطلب
روملو لوکاکو می‌تواند روز شنبه تبدیل به اولین بازیکن منچستریونایتد شود که در ۸ بازی اول خود در لیگ برتر ۸ گل به ثمر رسانده است.
خبرگزاری ایسنا: روملو لوکاکو می‌تواند روز شنبه تبدیل به اولین بازیکن منچستریونایتد شود که در ۸ بازی اول خود در لیگ برتر ۸ گل به ثمر رسانده است.
روملو لوکاکو تا به اینجای فصل در ۱۰ بازی با پیراهن یونایتد موفق شده ۱۱ گل به ثمر برساند. او در ۷ دیدار در لیگ برتر توانسته است ۷ گل بزند، آماری که اندی کول نیز پیشتر با پیراهن یونایتد موفق به ثبت آن شده است. او حالا در مسیری است که می‌تواند رقم پرداختی ۷۵ میلیون پوند از سوی یونایتد برای خود را عاقلانه و منطقی جلوه دهد.
در صورتی که این مهاجم بلژیکی بتواند در بازی حساس شنبه مقابل لیورپول گلزنی کند تاریخ سازی کرده و به اولین بازیکن تاریخ یونایتد تبدیل می‌شود که در ۸ بازی اول خود برای این تیم ۸ گل می‌زند.
منتقدان لوکاکو بر این باور هستند که او در بازی‌های بزرگ نمی‌تواند گلزنی کند. حالا بهترین فرصت برای این مهاجم ۲۴ ساله است تا منتقدانش را ساکت کند و دروازه لیورپول را باز کند.
لوکاکو برابر تیم‌های منچستریونایتد، منچسترسیتی، آرسنال، چلسی، لیورپول و آرسنال (BIG SIX) توانسته است در ۵۷ بازی ۱۵ گل به ثمر برساند. در برابر بقیه تیم‌ها او در ۱۳۶ بازی توانسته است ۷۷ گل بزند. این آمار نشان از ضعف گلزنی لوکاکو برابر تیم‌های بزرگ است ولی نباید فراموش کرد او در تیم اورتون برابر تیم‌های قدرتمند بازی می کرد.
منچستریونایتد بعد از بازی با لیورپول خود را آماده بازی با بنفیکا خواهد کرد که آخرین دیدار دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان خواهد بود. این دیدار در ورزشگاه اختصاصی تیم بنفیکا (استادیو دالوز) برگزار خواهد شد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.