استان ها print
مواضع ضد برجام آمریکا باعث منزوی و خار شدن او در دنیا می شود
ایسنا
0 comment   5 visibility
جمعه 21 مهر 1396 ساعت 15:08
چکیده مطلب
نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: مواضع ضد برجام آمریکا باعث منزوی و خار شدن او در دنیا می‌شود.
به گزارش ایسنا، آیت‌الله «سیداحمد میرعمادی» در خطبه‌های نمازجمعه این هفته اظهار کرد: نیروی انتظامی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رسالت سنگینی بر دوش دارد که استقرار نظم و امنیت مهم‎ترین کار آن است.
وی با بیان این‌که پاسداری و نگهبانی از انقلاب اسلامی و ارزش‎های دینی و امنیت جامعه در همه ابعاد از افتخارات نیروی انتظامی است، ادامه داد: نیروی انتظامی در همه مراحل زندگی مردم نقش داشته و مقابل چشمان مردم است، مردم نیز پشتیبان آنان هستند و این رابطه باعث امنیت داخلی شده و زبانزد در دنیا است.
میرعمادی با اشاره به سالروز شهادت امام زین‌العابدین(ع) گفت: پس از حادثه عاشورا در دوران بنی‌امیه سخت‌گیری فراوانی علیه شیعیان حاکم کرده که آن حضرت در این دوره نقش‌آفرینی کردند.
امام جمعه خرم‌آباد ادامه داد: ایشان در شام با خطبه خود و زبان دعا با دشمنان خدا مبارزه کرد، یعنی مبارزه سیاسی از قالب دعا و نیایش از سیره او است.
وی با اشاره به سالروز شهادت اشرفی اصفهانی امام جمعه کرمانشاه نیز افزود: وی پنجمین شهید محراب بود که به دست منافقین کوردل به شهادت رسید. بعد از انقلاب منافقین جنایاتی را انجام دادند و بعد از پیروزی انقلاب بیشترین و بدترین جنایت را در داخل کشور منافقین و در خارج نیز داعش انجام داده است.
میرعمادی ماندگاری و معنویت خون شهیدان را حضور در نماز جمعه دانست و گفت: استمرار خون آنان نیز حفظ قرارگاه ایمان اخلاق و تقوا است. خون شهیدان برای این ‌پایگاه ریخته شده و باید قدر نمازجمعه را بدانیم و با حضور در آن باعث ناامیدی منافقین و دشمنان شویم.
امام‌جمعه خرم‌آباد خاطرنشان کرد: آنچه که سخن روز است و رسانه‌ها و دنیا به آن می‌پردازند، اعلام موضوع آمریکا نسبت به برجام و گزارشی که امروز می‌خواهد در مورد پایبندی ایران به برجام ارائه کند، است.
میرعمادی افزود: دولت ترامپ می‌خواهد سخنان واهی، کذب و افترا علیه نظام داشته باشد و از سوی دیگر نیز می‌خواهد فشارها را بر ایران بیشتر کند قطعا مواضع قلدرمابانه او هیچ‎گونه تاثیری در اراده دولت و ملت اسلامی نخواهد داشت.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: او باید بداند مواضع ضد برجام باعث منزوی شدن مواضع آمریکا شده و در دنیا منزوی و خار می‌شود، ملت ایران با صلابت بوده و مسیری که ترامپ در آن در حال حرکت است پایانی جز جهنم ندارد.
میرعمادی ادامه داد: کینه آمریکا از سپاه به‌علت مبارزه با داعش و نفوذ آن در دل جوانان دنیا است، چون داعش را خود آمریکا به وجود آورد.
وی به مسأله پرداخت نشدن طلب گندمکاران از سوی دولت اشاره کرد و گفت: حدود پنج ماه از خرید گندم ‌گذشته اما حدود ۶۰ درصد آن پرداخت شده و واقعاً دشوار است که وعده مسئولان در پرداخت مطالبه کشاورزان تا امروز عملی نشده است.
امام جمعه خرم‌آباد گفت: اگر پول کشاورزان پرداخت نشود برای کاشت جدید مشکل ایجاد شده و تأخیر در پرداخت تولید را دچار مشکل می‌کند و این در حالی است که آنان واقعاً به لحاظ مالی وضعیت نامناسب دارند و مسئولان باید بیشتر تلاش کنند تا به وعده خود عمل کنند.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.