ورزشی print
ایران گزینه ای جدی برای میزبانی مرحله نهایی لیگ ملت های والیبال است
تسنیم
0 comment   2 visibility
جمعه 21 مهر 1396 ساعت 15:10
چکیده مطلب
سرپرست فدراسیون والیبال از کشورمان به عنوان نامزد نخست میزبانی مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال در سال 2018 یاد کرد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی درباره نشست دپارتمان لیگ ملت‌های والیبال که شب گذشته در پاریس برگزار شد، گفت: یکی از مصوبه‌های این نشست تغییر نام «لیگ جهانی» به «لیگ ملت‌های والیبال» است که از سال 2018 در دو گروه مردان و زنان برگزار می‌شود.
وی در ادامه تصریح کرد: در هر گروه زنان و مردان 16 تیم در سطح یک این رقابت‌ها شرکت می‌کنند که در گروه مردان و در هفت سال آینده 12 تیم از جمله ایران ثابت هستند و چهار تیم متغیر خواهند بود.
سرپرست فدراسیون والیبال ایران و عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی والیبال ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان نامزد مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال سال 2018 نیز معرفی شده است که نامزد نخست کسب این میزبانی نیز محسوب می‌شود.
داورزنی همچنین خاطر نشان کرد: مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال سال 2018 مردان با حضور 16 تیم در مدت پنج هفته برگزار می‌شود که جمهوری اسلامی ایران در هفته پنجم دور مقدماتی نیز میزبان سه تیم ایران رقابت‌ها در تهران است.
وی درباره تیم‌های شرکت کننده در رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال نیز گفت: تیم‌های برزیل، ایران، چین، ایتالیا، لهستان، صربستان، آمریکا، فرانسه، ژاپن، آلمان، روسیه و آرژانتین حضورشان در این رقابت‌ها برای هفت سال آینده از سوی فدراسیون جهانی تضمین شده است و تیم‌های استرالیا، کره جنوبی، کانادا و بلغارستان در رقابت‌های 2018 شرکت می‌کنند و چهار تیم متغیر این رقابت‌ها در گروه هستند.
سرپرست فدراسیون والیبال در پایان تصریح کرد: فدراسیون جهانى والیبال به صورت آنلاین بلیت‌فروشى لیگ ملت‌های والیبال را در همه کشورهاى حاضر در این رقابت‌ها رصد می‌کند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.