استان ها print
جسد شکارچی مفقود شده در لاهیجان کشف شد + عکس
تسنیم
0 comment   7 visibility
جمعه 21 مهر 1396 ساعت 15:10
چکیده مطلب
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان گیلان با بیان اینکه در پی گزارش مفقود شدن یک شکارچی در روستای کوشال عملیات جستجو در این منطقه از شب گذشته آغاز شد گفت: جسد شکارچی مفقود شده در مزارع روستای کوشال لاهیجان کشف شد.
سیاوش غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت اظهار داشت: شب گذشته در پی گزارشی مبنی بر گم شدن یک شکارچی در روستای کوشال لاهیجان نیروهای جمعیت هلال احمر استان گیلان عملیات جستجو را در مناطق مورد نظر آغاز کردند.
معاون امداد‌ و‌ نجات جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به اینکه گزارشات در رابطه با این ماجرا مبنی بر همراهی فرد مذکور به همراه دو شکارچی دیگر به‌منظور عملیات شکار بوده است گفت: عملیات جستجو جهت یافتن این افراد تا صبح امروز در مناطق مورد نظر ادامه داشت.
غلامی با تاکید بر اینکه عملیات جستجو توسط جمعیت‌ هلال احمر، پلیس و مردم محلی در روستای کوشال لاهیجان ادامه داشت خاطرنشان کرد: ساعاتی پیش جسد شکارچی مفقود شده در یکی از مزارع روستای کوشال لاهیجان توسط مردم محلی کشف شد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان گیلان با بیان اینکه با کشف این جسد علایم اصابت گلوله به‌سمت چپ بدن فرد مذکور مشهود بود تاکید کرد: جسد به‌منظور بررسی و تحقیقات کامل علت مرگ و جزئیات این پرونده به پزشکی‌قانونی منتقل شد.
وی با اشاره به اینکه در رابطه با دو فرد همراه این شکارچی تاکنون گزارشی مبنی بر مفقود شدن این افراد گزارش نشده بیان کرد: بررسی و تحقیقات در مورد جزئیات این پرونده توسط ماموران انتظامی استان گیلان هم‌اکنون در حال بررسی است.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.