سیاسی print
آموزش و پرورش با ناظم مدرسه خوزستانی شدیدا برخورد کند
تسنیم
0 comment   3 visibility
چهارشنبه 26 مهر 1396 ساعت 03:50
چکیده مطلب
حجت‌الاسلام سلیمی گفت: مسئولان وزارت آموزش و پرورش باید برخورد مناسب را با شخص خاطی انجام دهد تا دیگر کسی جرات انجام چنین اقداماتی را پیدا نکند.
حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به تنبیه دانش‌آموز پایه ششمی در شهر شوش(خوزستان)، اظهار داشت: تنبیه‌بدنی دانش‌آموزان از نظر مجلس و اعضای کمیسیون آموزش محکوم است.
وی با بیان اینکه تنبیه دانش‌آموزان یک اقدام غیرانسانی است، افزود: مجلس چنین اقداماتی را محکوم کرده و با جدیت این مسئله را بررسی و آسیب‌شناسی می‌کند تا دیگر شاهد چنین مسائلی نباشیم.
عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با تاکید بر اینکه مسئولان آموزش پرورش نیز مخالف برخورد فیزیکی با دانش‌آموزان هستند، ادامه داد: مسئولان وزارت آموزش و پرورش باید به این مسئله ورود کرده و برخورد مناسب را با شخص خاطی انجام دهد تا دیگر کسی جرات انجام چنین اقداماتی را پیدا نکند.
حجت‌الاسلام سلیمی با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش در پذیرش معلمان و مربیان باید دقت بیشتری داشته باشد، گفت: رعایت اخلاق و برخورد محترمانه با دانش‌آموزان یک اصل است که باید رعایت شود.
به گزارش تسنیم، 2 روز پیش یک دانش‌آموز پایه ششم در شهر شوش استان خوزستان از سوی ناظم مدرسه تنبیه فیزیکی شد که منجر به آسیب شنوایی این دانش‌آموز شده است.
انتهای‌ پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.