ورزشی print
ملی پوش تفنگ: در فینال فینالیست ها شانس مدال داریم/ مشکلات ساچمه حل شده است
ایسنا
0 comment   7 visibility
چهارشنبه 26 مهر 1396 ساعت 04:07
چکیده مطلب
ملی‌پوش تیراندازی شانس مدال در رقابت های فینال فینالیست ها را بالا دانست و گفت: شرایط فدراسیون قابل قبول و رو به بهتر شدن است و مشکلات ساچمه بر طرف شده است.
حسین باقری در گفت و گو با ایسنا، در مورد حضورش در میکس تیمی فینال فینالیست ها اظهار کرد: از مدت ها قبل تمرینات خود را داشتیم و اکنون نیز در حال آمادگی هستیم. شرایط مسابقات فینال فینالیست ها خوب است و فکر می کنم که اول آبان ماه اعزام می شویم. من و الهه احمدی در ماده میکس این رقابت ها حاضر خواهیم شد و شانس مدال هم داریم. امید به خدا نتیجه خوبی حاصل شود.
او در ادامه در مورد رقبای خود در ماده میکس تیمی گفت: دقیق در مورد رقبا شناخت ندارم. این ماده در این سال اضافه شده است و به همین دلیل اسامی حریفان به صورت رسمی در سایت فدراسیون جهانی قرار نگرفته است و به صورت ایمیل به فدراسیون تیراندازی ارسال شده است. اما 10 درصد تیم های خوبی همچون چین و ایتالیا در این رقابت ها حاضر خواهند بود.
ملی پوش تفنگ در ادامه در مورد شرایط فدراسیون تیراندازی اضافه کرد: در حال حاضر شرایط خوب و قابل قبول است. واقعیت این است که رو به بهتر شدن است و امیدواریم که پس از این هم به ثبات بیشتری برسیم.
باقری در پایان گفت: قبل از این مشکل ساچمه و مهمات بود که در حال حاضر مشکلات ساچمه برطرف شده است و بحث مهمات که پیش تر نیز مطرح بود هنوز وجود دارد و ما امیدواریم که زودتر برطرف شود.
به‌ گزارش ‌ایسنا، رقابت‌های تیراندازی فینال فینالیست‌ها از اول آبان به میزبانی هند برگزار می‌شود. ایران در این رقابت‌ها پنج نماینده دارد که آرمینا صادقیان و وحید گلخندان به واسطه کسب مدال برنز جهان و گلنوش سبقت‌الهی، الهه احمدی و حسین باقری به دلیل رکورد بالا در مسابقات اخیر به این رقابت ها راه یافته اند.
در فینال فینالیست ها آرمینا صادقیان در انفرادی تفنگ ۱۰ متر، وحید گلخندان در ۵۰ متر تپانچه آزاد، گلنوش سبقت اللهی در ۱۰ متر تپانچه بادی، الهه احمدی و حسین باقری در میکس تیمی با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.