سیاسی print
دروغ می گویند مثل شرق
مشرق
0 comment   6 visibility
چهارشنبه 26 مهر 1396 ساعت 04:55
چکیده مطلب
شهردار تهران ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح دوشنبه در نشست خبری مدعی ممنوع‌التصویری خود در صداوسیما شد اما صداوسیما ساعت ۱۹:۵۰ دقیقه دوشنبه‌شب، در پربیننده‌ترین ساعت شبکه تهران، نشست خبری شهرداری را پخش کرد.
به گزارش مشرق، روزنامه «وطن امروز» نوشت:
رسانه‌های زنجیره‌ای حامی دولت روز گذشته به صورت هماهنگ مدعی شدند محمدعلی نجفی، شهردار تهران ممنوع‌التصویر شده و صداوسیما انتشار اخبار مربوط به شهردار تهران را ممنوع کرده است.  در همین راستا روزنامه شرق عکس یک صفحه نخست خود را به همین موضوع اختصاص داد و از قول محمدعلی نجفی نوشت: شنیده‌ام ممنوع‌التصویر شده‌ام. این روزنامه این جمله را از اظهارات محمدعلی نجفی انتخاب کرده بود.
براساس گزارش این روزنامه خودش ادعای ممنوع‌التصویری‌اش در صداوسیما را مطرح کرده بود. ادعای این روزنامه در حالی است که زمانی که مدیران این روزنامه در حال نگارش این اظهارات و انتخاب آن برای صفحه نخست خود بودند؛ نشست خبری محمدعلی نجفی در ۳ بخش خبری تلویزیون درحال پخش بود. این در حالی است که نشست خبری نجفی روز دوشنبه در بخش‌های مختلف رادیو نیز پخش شده بود.
براساس این گزارش نشست خبری شهردار تهران در بخش‌های خبری پر بیننده تلویزیون پخش شد به گونه‌ای که در بخش‌های خبری ساعت ۲۱ و ۲۴ نشست خبری محمدعلی نجفی و اظهارات او در این نشست پخش شد. از سوی دیگر نشست خبری شهردار در شبکه تهران نیز برای مخاطبان تهرانی به صورت ویژه پخش شد. بخش‌های خبری رادیو نیز شامگاه دوشنبه اقدام به پخش گزارشی از نشست خبری شهردار تهران کردند. نکته قابل تامل اینکه نجفی ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح دوشنبه در نشست خبری مدعی ممنوع‌التصویری خود در صداوسیما شد اما صداوسیما ساعت ۱۹:۵۰ دقیقه دوشنبه‌شب، در پربیننده‌ترین ساعت شبکه تهران، نشست خبری شهرداری را پخش کرد. قاعدتا این روزنامه قبل از نهایی کردن صفحه نخست خود باید از پخش نشست خبری نجفی از تلویزیون (ساعت ۱۹:۵۰ دقیقه) باخبر شده باشد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.