ورزشی print
تاج: ۹نفری که پرونده قضایی برای آن ها تشکیل شده ارتباطی به قرص های رونگردان ندارند
میزان
0 comment   1 visibility
چهارشنبه 26 مهر 1396 ساعت 14:11
چکیده مطلب
رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت:اگر تخلفی در زمینه قرص‌های روانگردان هم ایجاد شود با جدیت پیگیری و به مسائل آن رسیدگی می‌شود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان،، مهدی تاج ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به توسعه فوتبال در استان مرکزی اظهار داشت: توسعه فوتبال در استان مرکزی از جمله توسعه بخش بانوان و لیگ برتر از اهمیت بالایی برخوردار است و در زمینه لیگ استان مرکزی به دنبال این هست که با یک برنامه مدون و مشخص شده یک سهمیه‌ای در لیگ برتر ایجاد و فصایی فراهم کند که یک لیگ برتر داشته باشد.
وی تصریح کرد: تعداد زیادی از کارخانجات زمین‌های چمنی دارند که در اختیار مردم قرار نمی‌دهند و تقاضای من از استاندار این است که این زمین‌ها را در اختیار عموم قرار دهند، زیرا این کار کفران نعمت است که زمین در استان موجود باشد، اما در اختیار جوانان قرار نگیرد.
رئیس فدراسیون فوتبال ایران بیان کرد: تیم استان متعلق به استان است و نباید فروخته شود اگر کسی توان مدیریت تیم را ندارد مدیریت را واگذار کند.
وی با اشاره به تخلفات در فوتبال گفت: ۹ نفری که پرونده قضایی برای آن‌ها تشکیل شده مربوط به جمیع تخلفات از جمله دلالی بود و ارتباطی با مصرف قرص‌های روانگردان نداشت این در حالی است که اگر تخلفی در زمینه قرص‌های روانگردان هم ایجاد شود با جدیت پیگیری و به مسائل آن رسیدگی می‌شود.
رئیس فدراسیون فوتبال ایران تصریح کرد: تمامی توفیقاتی که در فوتبال نصیب ما شده به‌واسطه مربیان و بازیکنان انجام گرفته، اما ممکن است مانند سایر بخش‌های جامعه در این بخش هم تخلف انجام شود، اما در حوزه فوتبال مسائل شفاف‌تر و ریانه‌ای‌تر بیان می‌شود.
تاج خاطرنشان کرد: بسیار خرسند هستم که برای نخستین بار توسط نوجوانان فدراسیون، این فدراسیون پنج ستاره شد که این موضوع در تاریخ بی‌سابقه بوده که حاصل زحمات کشور است.
وی اضافه کرد: افتخار است که نوجوانان ما در رده هشت‌تایی‌های دنیا قرار گرفتند و سبب سربلندی برای کشور شده‌اند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.