سیاسی print
گاو و گوسفندکشی برای آقای استاندار+ عکس وفیلم
مشرق
0 comment   17 visibility
شنبه 29 مهر 1396 ساعت 00:12
چکیده مطلب
گاو کشی برای به مسئولیت رسیدن استاندار جدید استان مرکزی، مقابل استانداری با واکنش‌های بسیاری از مردم و کاربران فضای مجازی مواجه شد.
سرویس سیاست مشرق - روزهای گذشته عکسی از گاو کشی و گوسفند کشی در رسانه ها منتشر شد که گفته می‌شود برای ورود استاندار جدید اراک در جلوی درب استانداری پیش از شروع مراسم معارفه «سیدعلی آقازاده» بوده است.
این اقدام با واکنش های بسیاری همراه شد و بسیاری از کاربران فضای مجازی نسبت به این اقدام اظهار تاسف کردند.

سوالی که در این میان مطرح بوده این است که آیا گاو کشی برای رسیدن به مناصب دولتی امر پسندیده ای است یا خیر؟
نکته دیگر اینکه هزینه این گاو و گوسفندکشی را چه فرد یا گروه یا جناحی  تقبل کرده است؟ اگر که از بیت المال تامین شده اسرافی نابخشودنی است و موجب دین به ۸۰ میلیون ایرانی است و اگر هم گروه یا عده ای این گاو را زیر پای استاندار قربانی کرده اند در ازای این هزینه ها چه چیزی از وی می خواهند که تنها لحظه ورودش یک گاو و چند گوسفند برای قربانی می طلبد؟

سوال بعدی این است که آیا سید علی آقازاده استاندار جدید از این اتفاق خبر داشته است؟ اگر خبر داشته که این اتفاق به معنی اسراف های بیشمار دیگر درآینده استانداری اراک خواهد بود و اگر خبر نداشته است باید با عوامل این کار برخورد کند زیرا این اقدام با هر نیتی که انجام شده خواه از بیت المال و خواه از طرف گروه ها و جناح های خاص پیام خوبی را به جامعه نمی دهد و سکوت او در این مورد توجیهی ندارد.
و در پایان، مگر به مسئولیت رسیدن قربانی کردن دارد؟! مگر نه این است که مسئولین خود را خادم ملت می خوانند و با شعارهای رنگارنگ به منصب می رسند تا بتوانند خدمتی به مردم کنند؟
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند.
فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp4
فیلم گاوکشی برای استاندار
به نظر می‌رسد استانداری اراک می بایست هر چه سریعتر نسبت به این خبر واکنش نشان داده و پاسخ قانع کننده‌ای برای افکار عمومی داشته باشد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.