چند رسانه ای print
تصاویر/ ارباب حلقه در لباس جدید
فرادید
0 comment   2 visibility
سه شنبه 2 آبان 1396 ساعت 12:54
چکیده مطلب
سل جدید آئودی ای7 که یک سدان بزرگ اسپورت لوکس با فرم اتاقی نزدیک به محصولات کوپه است، اخیرا و با حضور مدیران شرکت رونمایی شده در حالی که آئودی تلاش کرده تا به جای ساخت یک اتومبیل تازه، مدل قبلی را به شکلی گسترده به‌روزرسانی کند.
فرادید| اتومبیل سدان را عموما خودرویی تعریف می‌کنند که به صورت 4 درب ساخته شده و توانایی حمل 5 سرنشین را دارد. با این‌حال در سال‌های اخیر شرکت‌های آلمانی سعی کرده‌اند ماهیت سدان را دگرگون کرده و با ساخت سدان شاسی‌بلند مثل ب.ام.و ایکس4 یا سدان اسپورت کوپه مثل آئودی ای7، تلاش کرده‌اند با هدف جذب خریداران جدید، ماهیت سدان را بازتعریف کنند.
به گزارش فرادید، نسل جدید آئودی ای7 که یک سدان بزرگ اسپورت لوکس با فرم اتاقی نزدیک به محصولات کوپه است، اخیرا و با حضور مدیران شرکت رونمایی شده و توجه به جزئیات و زوایای مختلف خودرو، حکایت از تولید یک اتومبیل جدید با فرمی نزدیک به نسل قبل می‌دهد. در واقع آئودی تلاش کرده تا به جای ساخت یک اتومبیل تازه، مدل قبلی را به شکلی گسترده به‌روزرسانی کند. فرادید به زودی گزارشی کامل از این خودرو را منتشر می‌کند با اینحال فعلا شما را به دیدن تصاویر این خودروی جذاب آلمانی دعوت می‌کند.


کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.