ورزشی print
هنوز رقابت ما با سیتی تمام نشده است
پارس فوتبال
0 comment   4 visibility
دوشنبه 8 آبان 1396 ساعت 19:44
چکیده مطلب
هوگو لوریس ، سنگربان تاتنهام می گوید تا آخرین لحظه، دست از تعقیب منچسترسیتی برنخواهند داشت. اسپرز در مقابل منچستریونایتد با نتیجه 1-0 شکست خورد نوشته هنوز رقابت ما با سیتی تمام نشده است اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : هوگو لوریس ، سنگربان تاتنهام می گوید تا آخرین لحظه، دست از تعقیب منچسترسیتی برنخواهند داشت. اسپرز در مقابل منچستریونایتد با نتیجه ۱-۰ شکست خورد اما هنوز در کورس رقابت ها است. گرچه منچسترسیتی با کسب ۲۸ امتیاز و تفاضل گل ۲۹+، بهترین شروع تاریخ رقابت های جزیره را داشته است اما سایر رقبا از جمله تاتنهام هنوز امید دارند تا سیتیزن ها لغزشی داشته باشند.
به گزارش استاندارد، هوگو لوریس در این خصوص گفته است:
در واقع ما در مورد عنوان قهرمانی صحبت نمی کنیم. هدف ما داشتن ثابت تا بالاترین حد است. می خواهیم در بالای جدول باشیم و آماده رقابت هم هستیم. سیتی در حال حاضر برتری دارد اما هرتیمی پستی و بلندی دارد. باید ثابت داشته باشیم و برای ماه مارس و آوریل خودمان را آماده کنیم. باخت به یونایتد به آن شکل ناامید کننده است. باید در صحنه گل هدف دار تر ظاهر می شدیم. باخت در چنین بازی هایی ناراحت کننده است. وقتی مقابل یکی از شانس های قهرمانی بازی می کنید باید در بهترین فرم تان باشید. به نظرم شایسته تساوی بودیم اما اشتباه کردیم و تاوان آن اشتباه، سنگین بود.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.