استان ها print
کشف 2 تن و 608 کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان
ایرنا
0 comment   2 visibility
شنبه 13 آبان 1396 ساعت 10:21
چکیده مطلب
زاهدان - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: 2 تن و 608 کیلو گرم مواد مخدر دردرگیری مسلحانه از قاچاقچیان در جنوب استان کشف شد و یک قاچاقچی مسلح نیز به هلاکت رسید.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد طاهری روز شنبه در این رابطه اظهار داشت: با تلاش ماموران انتظامی ایرانشهر و پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، اعضای باندی که مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو اقدام به انتقال مواد مخدر از مرزها به عمق استان می کردند، شناسایی شدند.
وی افزود: اعضای این باند مسلح شب گذشته با یک دستگاه وانت تویوتا در مسیرهای فرعی ایرانشهر، گرفتار کمین یگان های عملیاتی پلیس شدند و در درگیری مسلحانه با ماموران یکی از قاچاقچیان به هلاکت رسید.
وی با اشاره به اینکه درگیری مسلحانه حدود نیم ساعت ادامه داشت، گفت: قاچاقچیان که توان مقابله با آتش پر حجم ماموران را نداشتند با بر جا گذاشتن خودرو حامل مواد مخدر و استفاده از تاریکی شب از منطقه متواری شدند.
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ماموران در پاکسازی منطقه درگیری یک تن و 102کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کردند.
سرهنگ طاهری با اشاره به شناسایی یک باند بزرگ دیگر مواد مخدر گفت: در این عملیات اعضای این باند که با استفاده از چهار دستگاه خودرو سبک در حال جابه جایی مواد مخدر بودند، توسط ماموران انتظامی شهرستان های سراوان، خاش و زاهدان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه علاوه بر توقیف خودروها، هفت قاچاقچی سابقه دار دستگیر شدند.
وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از این خودروها یک تن و 506 کیلو گرم تریاک کشف کردند.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان افزون بر 1100 کیلومتر مرز زمینی با کشورهای افغانستان و پاکستان و 310 کیلومتر مرز دریایی در دریای عمان دارد.
3042**6081 خبرنگار: محدثه حیدری گرجی **انتشاردهنده: حیدر سرایانی
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.