فرهنگی print
از حضور مسعود ده نمکی در فجر سی و ششم تا پروژه جدید کارگردان یتیم خانه ایران+عکس
میزان
0 comment   3 visibility
شنبه 13 آبان 1396 ساعت 16:43
چکیده مطلب
سیزدهمین روز از آبان ماه 96 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به حضور مسعود ده نمکی در فجر سی و ششم و آخرین وضعینت جسمانی ملکه رنجبر اشاره کرد.
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، سیزدهمین روز از آبان ماه 96 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به حضور مسعود ده نمکی در فجر سی و ششم و آخرین وضعیت جسمانی ملکه رنجبر اشاره کرد.

مسائل روز اجتماعی موضوع سریال جدید ابوالقاسم طالبی
دستیار کارگردان فیلم "یتیم خانه ایران" گفت: ابوالقاسم طالبی در حال حاضر به طور کامل سلامت خود را به دست آورده و مشغول نگارش فیلمنامه جدید است.
حسن لفافیان دستیار کارگردان فیلم "یتیم خانه ایران" در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص آخرین وضعیت جسمی "ابوالقاسم طالبی" نویسنده و کارگردان سینما گفت: ابوالقاسم طالبی در حال حاضر به طور کامل سلامت خود را به دست آورده و مشغول نگارش فیلمنامه جدید است. وی هر روز به دفتر کار خود رفته و به طور کامل بیماری را پشت سر گذاشته است.
برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید.

فیلم جدید کارگردان ایتالیا ایتالیا اسفند ماه کلید می‌خورد/صباغ زاده قدرت جنگیدن با چرخه نادرست اکران را ندارد
کارگردان فیلم "ایتالیا ایتالیا" گفت: از همان ابتدا با اکران فیلم در آبان ماه مخالف بودم اما متاسفانه من صاحب قدرت نیستم تا بتوانم با چرخه اکران مقابله کنم. من نمی‌توانم با سیستم اکران سینماها بجنگم و نمی‌دانم این نوع از اکران کلی فیلمها به چه دلیل و با چه برنامه ریزی صورت می گیرد.
کاوه صباغ‌زاده کارگردان فیلم "ایتالیا ایتالیا" در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درخصوص نحوه اکران این فیلم در فصل پاییز گفت: متاسفانه من از زمان اکران فیلم در این فصل و به این صورت که ده‌ها فیلم روی پرده هستند ناراضی‌ام. اکران جمعی آثار سینمایی آن هم در یک ماه از سال باعث ضرر اکثر آثار در گیشه شده است. باید بگویم که شرایط اکران آثار سینمایی در نیمه دوم سال به هیچ وجه عادلانه نیست.
برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید.

وحدت مثال زدنی شیعیان در مسیر پیاده روی اربعین/کفاشی که کفش زائران را با واکس از غبار راه پاک می‌کند+عکس
طراح صحنه نمایش "آخرین نبرد" گفت: عشق به امام حسین (ع) پیر و جوان نمی‌شناسد. پیرمردان و پیرزنان زیادی با وجود سختی راه همراه ما شده‌اند و جوانان هر کدام به نوعی با حمل بار این عزیزان و حتی گاهی با بر دوش کشیدن آنها در نقاطی که خسته شده اند به آنها کمک می‌کنند.
طاها فرد طراح صحنه تئاتر که هم‌اکنون در پیاده‌روی اربعین حضور دارد در گفت‌وگوی تلفنی با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص حال و هوای مرزهای ایران در مسیر پیاده روی اربعین گفت: شور حال عجیبی در مردم است. هرکس به نوبه خود به دیگری کمک می‌کند و وحدت مثال زدنی در این گوشه از جهان بین شیعه و سنی ایجاد شده است.
برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید.

حضور دوباره هالک در هالیوود/تصاویر جذاب فیلم ثور 3 منتشر شد+عکس
"کریس همسورث"، "تام هیدلستون"، "مارک روفالو"، "ری استیونسون"، "ادریس البا"، "آنتونی هاپکینز"، "کیت بلانشت"، "تسا تامپسون"، "جف گلدبلوم"، "کارل اوربان" و "مارک روفالو" در فیلم ثور به ایفای نقش پرداخته اند.
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، جدیدترین تصاویر از فیلم سینمایی "ثور-راگناروک" همزمان با اکران بین‌المللی این فیلم در سینماهای جهان منتشر شد.
برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید.

احتمال حضور ده نمکی با فیلمی جدید در فجر سی و ششم/ساخت طیب خان در هاله‎ای از ابهام
در حال حاضر پس از پا پس کشیدن سازمان اوج هیچ سازمان و نهاد فرهنگی برای ساخت "طیب خان" اقدام قابل توجهی نکرده تا جایی که "طیب خان" به طور رسمی متوقف شده، همچنین ساخت و رسیدن آن به جشنواره فیلم فجر سی و ششم در هاله ای از ابهام قرار دارد.
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، مسعود ده‌نمکی کارگردان و نویسنده سینمای ایران از ماه‌ها پیش فعالیت خود برای ساخت فیلمی به نام "طیب‌خان" را براساس کتاب "زندگی‌نامه طیب حاج‌رضایی، حرّ انقلاب" آغاز کرده بود.
برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید.

ارکستر ملی ایران روی صحنه می‌‌رود/ اجرای آیینی با صدای محمد اصفهانی+ عکس
ارکستر ملی ایران به رهبری فریدون شهبازیان اجرای ویژه آیینی با عنوان "حدیث سرفرازی" را در تالار وحدت تهران به روی صحنه می‌برد.
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان؛ ارکستر ملی ایران به رهبری "فریدون شهبازیان" اجرای ویژه آیینی با عنوان حدیث سرفرازی را در تالار وحدت تهران به روی صحنه می‌برد. خواننده این اجرای آیینی، محمد اصفهانی است که در یک سال گذشته سابقه چندین همکاری را با ارکستر ملی ایران داشته است.
برای مشاهده این گزارش اینجا کلیک کنید.

گناه دلیل ورود بلا و مشکلات به زندگی انسان است/توفیق ترک گناه، آرامش به دنبال دارد
حجت الاسلام والمسلمین خوش نظر گفت: مردم باید از خدا بخواهند که توفیق ترک گناه را به آن ها عطا کند تا بتوانند با آرامش زندگی کنند.
گناه به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، یکی از مهمترین موضوعات در زندگی فردی و اجتماعی گناه است. مسئله ای که با توجه به متون دینی و شرعی همواره به تیرگی قلب به جهت مبادرت به آن اشاره شده است. به جهت اهمیت این موضوع در گفت و گویی با حجت الاسلام والمسلمین محمد علی رضایی و محمد خوش نظر دو تن از کارشناسان علوم قرآنی به بررسی ابعاد گناه در زندگی فردی و اجتماعی پرداخته ایم.
برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید.

بیا فقط شروع کنیم فیلم کمدی این روزهای هالیوود/حضور مورگان فریمن در سرای سالمندان+عکس
فیلم سینمایی "بیا فقط شروع کنیم" به کارگردانی "ران شلتون" 8 دسامبر 2018 اکران بین المللی خود را از سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی "بیا فقط شروع کنیم" به کارگردانی "ران شلتون" 8 دسامبر 2018 اکران بین المللی خود را از سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید.

ملکه رنجبر برای بررسی عوارض بعد از عمل فردا به بیمارستان می‌رود/بازیگر زیر آسمان شهر همچنان در راه رفتن مشکل دارد
فریبرز ایروانی گفت: روند راه رفتن مادرم همچنان با وجود فیزیوتراپی به کندی پیش می رود و با توجه به شرایط سنی و عمل سنگینی که داشته باید سه ماه استراحت مطلق کند تا به شرایط عادی دست پیدا کند.
فریبرز ایروانی فرزند ملکه رنجبر در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درباره آخرین وضعیت جسمانی مادرش گفت: مادر پس استراحت چند روزه ای که در منزل داشته روند بهبودی نسبتا خوبی دارد اما فردا باید برای بررسی وضعیت بعد از جراحی به بیمارستان مراجعه کنیم.
برای مشاهده این گفت و گو اینجا کلیک کنید.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.