سیاسی print
محسن هاشمی: ماموریت شهرداری در اربعین ادامه دارد
ساعت ۲۴
0 comment   4 visibility
چهارشنبه 17 آبان 1396 ساعت 17:44
چکیده مطلب
ساعت24-رئیس شورای شهر تهران با حضور در نجف تاکید کرد که ماموریت و خدمت رسانی شهرداری در اربعین در سال‌های آتی نیز ادامه خواهد داشت.
ساعت24-رئیس شورای شهر تهران با حضور در نجف تاکید کرد که ماموریت و خدمت رسانی شهرداری در اربعین در سال‌های آتی نیز ادامه خواهد داشت.
، محسن هاشمی در حاشیه حضور در کمپ خادم الحسین و بازدید از امکانات شهرداری تهران در نجف با حضور در جمع خبرنگاران درباره هدفش از سفر به عراق و شرکت در راهپیمایی اربعین، گفت: حضور در راهپیمایی عبادی سیاسی اربعین به نوعی برای ما شیعیان واجب است و علاوه بر شیعیان بسیاری از مردم جهان نیز تلاش می‌کنند تا در این راهپیمایی شرکت کنند. بنابراین وظیفه اول ما این بود که در راهپیمایی اربعین شرکت کنیم.
وی ادامه داد: در همین راستا با هماهنگی شورای شهر تهران در کشور عراق حاضر شده و ضمن زیارت حضرت امیرالمومنین در شهر نجف از خدمات شهرداری تهران در این شهر بازدید کردیم و در ادامه نیز از امکانات و خدمات شهرداری تهران در کوفه، کربلا و دیگر شهرهای زیارتی عراق بازدید خواهیم کرد.
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه سفرمان را از نجف و زیارت حرم مطهر امام علی (ع) آغاز کردیم، گفت: هم اکنون در جمع اولین گروه از خادمان شهرداری تهران حاضر شدیم که در این جمع من چیزی جز و علاقه خدمت به زوار امام حسین(ع) و امام علی (ع) ندیدم.
هاشمی با بیان اینکه باید دست خدمتگذاران زائران امام حسین (ع) را بوسید، گفت: این عزیزان تنها برای امام حسین (ع) و اهل بیت (ع) فعالیت می‌کنند.
وی همچنین در پاسخ به سوالی درباره تداوم ماموریت شهرداری در سال‌های آتی نیز گفت: قطعا ماموریت شهرداری ادامه پیدا خواهد کرد و نمی‌تواند این ماموریت ادامه پیدا نکند.
منبع: ایسنا
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.