ورزشی print
پورغلامی: از دست رفتن میزبانی به ما ضربه زد/ از قوانین اطلاع داشتم
نود TV
0 comment   5 visibility
جمعه 19 آبان 1396 ساعت 14:12
چکیده مطلب
سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران، گفت: از دست رفتن میزبانی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا به ما ضربه زد.
به گزارش وبسایت نود ،
فرهاد پورغلامی در برنامه لیگ یک شبکه ورزش در رابطه با حذف تیم فوتبال جوانان ایران تصریح کرد: یکی از بدترین اتفاقات از دست دادن میزبانی بود. ما میزبانی را از دست دادیم و اردن توانست میزبان مسابقات شود و بازی‌ها را در چمن مصنوعی برگزار کرد که این موضوع به ما آسیب زد.
وی افزود: از تلاش‌های محمدرضا ساکت تشکر می‌کنم اما من تیم را خیلی دیر برعهده گرفتم. بازی اول ما مقابل سوریه برگزار شد که عملکرد بسیار خوبی داشتیم اما بازی با تساوی یک بر یک به اتمام رسید. بازی دوم ما مقابل اردن بود. در این مسابقه فوتبال یکطرفه را مشاهده کردیم و در نیمه دوم بازی فقط روی دروازه اردن بود. اما از بدشانسی توپ‌های ما به گل نرفت و نتوانستیم به موفقیت برسیم.
سرمربی تیم فوتبال جوانان در رابطه با اینکه آیا از قوانین نحوه صعود تیم‌ها اطلاع داشته است عنوان کرد: بله، من قوانین را می‌دانستم. می‌دانستیم 10 تیم الو هر گروه به همراه میزبان و 5 تیم برتر دوم به مرحله بعد می‌روند. در مصاحبه‌ای هم که انجام دادم اعلام کردم از قوانین شوکه شده‌ام و منظورم این است که متعجب بودم و این مساله را ناعادلانه می دانستم. امتیازات تیم ضعیف گروه ما که چهار تیم بودیم از تمامی تیم‌ها کسر شد اما در گروه‌های سه تیمی با یک تساوی و پیروزی مقابل تیم ضعیف گروه می‌توانم به مرحله بعد بروم. این مساله کاملا ناعادلانه بود.
وی درمورد اینکه آیا از این مساله اطلاع داشته است گفت: بله قوانین را می‌دانستیم یکی از مشکلات ما موضوع زمان کم بود. در این فرصت کوتاه نمی‌توانستیم خیلی کوتاه کار کنیم. ما با همین وجود عملکرد بسیار خوبی داشتیم ولی توپ‌هایمان به گل نرفت. بعد از اینکه تیم را در اختیار گرفتم نیمی از بازیکنان را تغییر دادیم و در این مدت فرصت زیادی نداشتیم. حتی خیلی دیر فهمیدیم بازی‌ها در چمن مصنوعی برگزار می‌شود. از دست رفتن میزبانی خیلی به ما آسیب زد. ما در این رده‌های سنی استعدادهای زیادی داریم ولی فرصت کافی نداشتیم.
1004
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.