استان ها print
بازگشت یک میلیون و 650 هزار زائران اربعین
باشگاه خبرنگاران
0 comment   6 visibility
یکشنبه 21 آبان 1396 ساعت 11:52
چکیده مطلب
جانشین معاون اجتماعی ناجا با بیان اینکه تا امروز یک‌میلیون و 650 هزار نفر از زائران به میهن اسلامی بازگشته‌اند گفت: اکنون وضعیت تردد زوار عادی و روان است.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت‌الاسلام عسگر نجفی جانشین معاون اجتماعی ناجا گفت: با تمهیداتی که از قبل اندیشیده شده بود جاده مهران به ایلام یک طرفه شده بود که روز گذشته با توجه به تردد روان، باز این محور دو طرفه شد.
وی افزود: با تلاش کارکنان پلیس راه و راهور، تردد در محورهای مواصلاتی استان به راحتی در انجام است و بیش از 80 درصد بازگشت زائران انجام شده است.
جانشین معاون اجتماعی ناجا با بیان اینکه شب گذشته آخرین موج بازگشت زائران بود، گفت: رانندگان با استراحت و آرامش در محورهای مواصلاتی تردد، و به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس در طول مسیر توجه کنند.
نجفی در پایان با قدردانی از همکاری خوب مردم شهرهای میزبان زائران اباعبدالله الحسین(ع) و رادیو اربعین تصریح کرد: مردم این شهرها بار دیگر در خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی حماسه‌های بی‌بدیلی آفریدند و رادیو اربعین هم همدم مناسبی برای راهیان میقات نور بود.
انتهای پیام/ز
بازگشت زائران اربعین به کشور
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.