سیاسی print
حفظ و تقویت وحدت داخلی در مقابل آمریکا و اذنابش ضرورت دارد
باشگاه خبرنگاران
0 comment   8 visibility
یکشنبه 21 آبان 1396 ساعت 11:11
چکیده مطلب
عضو مجلس خبرگان گفت: آمریکا و اذنابش تمام توان خود را برای مقابله با ملت‌مان به کار گرفتند بنابراین باید وحدتمان را حفظ و تقویت کنیم.
آیت‌الله محسن مجتهد شبستری عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اهمیت وحدت داخلی و همبستگی جریان‌های سیاسی، اظهار کرد: آمریکا و اذنابش تمام توان خود را برای نابودی اسلام و مقابله با ملت ایران به کار گرفته‌اند و برای رسیدن به اهداف خود از هر وسیله‌ای استفاده می‌کنند.
وی ادامه داد: سیاستمداران غربی با استفاده از جنگ روانی در پی مقابله با انقلاب ایران و ارزش‌های اسلامی هستند و نفوذ در فرهنگ کشورهای اسلامی یکی از ابزارهای آنها برای ایجاد جنگ روانی است.
عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: امام خمینی(ره) بارها در بیاناتشان ملت ایران را به حفظ وحدت و اتحاد سفارش کردند، به این جهت که  وحدت عموم ملت را رمز پیروزی می دانستند.
آیت‌الله مجتهد شبستری با بیان اینکه  در شرایط فعلی باید در مقابل دشمن خارجی وحدت کشور را حفظ و آن را تقویت کنیم، به جلسات سران قوا اشاره کرد و گفت:  نشست‌های مشترکی که سران قوا برگزار می‌کنند بسیار تاثیرگذار است چرا که نشان دهنده وحدت داخلی است.
وی خاطر نشان کرد: ممکن است که سران قوا در مباحث داخلی نظراتی مختلفی داشته باشند، این تفاوت دیدگاه‌ها کاملا طبیعی است اما به خوبی و به درستی نشان دادند که در مورد مسائل خارجی و دشمنان وحدت دارند و تاثیر این مهم در جامعه مثبت است.
انتهای پیام/
ضرورت حفظ وحدت در مقابل دشمنان
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.