استان ها print
۱۳۹ پروژه دولتی نیمه تمام در استان سمنان وجود دارد
مهر
0 comment   1 visibility
دوشنبه 22 آبان 1396 ساعت 13:12
چکیده مطلب
سمنان - استاندار سمنان از وجود ۱۳۹ پروژه دولتی نیمه تمام در استان خبر داد و گفت: ۷۶ پروژه از این تعداد برای اتمام و بهره برداری هرچه سریعتر به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا خباز پیش از ظهر دوشنبه در نشست گفتگوی بین بخش خصوصی و دولت به میزبانی اتاق بازرگانی سمنان، با بیان اینکه ۱۳۹پروژه دولتی نیمه تمام در استان سمنان وجود دارد، تاکید کرد: قریب به ۶۰ درصد این طرح ها به بخش خصوصی واگذار می شود تا هم بتوانیم سرمایه را در استان نگهداریم و هم در مشارکت بخش خصوصی و برون سپاری اقدامات موفق عمل کنیم.
وی دیگر بخش سخنان خود را به ضرورت تسهیل در اشتغال و سرمایه گذاری اختصاص داد و افزود: درباره تسهیلات خطوط اعتباری، فایناس و لایحه بودجه ۹۷ باید گفت دولت تلاش می کند تا پروژه های جدید ایجاد نکند مگر آنکه بخش خصوصی وارد کار شود و این اولویت بخشیدن به بخش خصوصی با شعار حمایت از تولید در زمره اولویت های ماست.
استاندار سمنان درباره آخرین وضعیت بازگشت واحد های نیمه تعطیل به چرخه اقتصادی استان نیز، گفت: ۷۶ واحد تولیدی هم اکنون در سطح استان در تملک بانک ها هستند که با پیگیری های انجام شده ۲۲ واحد تولیدی مجددا به چرخه تولید برگشته و مابقی نیز در حال مذاکره و تکمیل پرونده هستند.
خباز بیان کرد: اولویت ما این است که هیچ واحد تولیدی در استان به دلیل بدهی مالیاتی، انرژی و تامین اجتماعی تعطیل نشود و لذا در این حوزه اقدامات خوبی در دست اجرا است.
وی همچنین به بر گزاری همایش سرمایه گذاری نیز در استان اشاره کرد و افزود: برگزاری همایش سرمایه گذاری با هدف معرفی داشته های استان، فرصت های اقتصادی و سرمایه گذاری بسیاری را به سرمایه گذاران داخلی و خارجی معرفی می کند لذا باید سعی کرد تا میزبان خوبی برای این همایش باشیم.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.