حوادث print
اسکان صحرایی برای زلزله زدگان
جام نیوز
0 comment   3 visibility
دوشنبه 22 آبان 1396 ساعت 15:09
چکیده مطلب
اقدامات لازم برای اسکان صحرایی نجات یافتگان زلزله کرمانشاه در حال تامین است و تاکنون تعداد زیادی چادر صحرایی جهت اسکان زلزله دیدگان فراهم شده است.
به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، سخنگوی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بهنام سعیدی روز دوشنبه دراخرین گزارش خود از حادثه منطقه زلزله زده افزود: اقدامات لازم برای اسکان صحرایی نجات یافتگان زلزله کرمانشاه در حال تامین است و تاکنون تعداد زیادی چادر صحرایی جهت اسکان زلزله دیدگان فراهم شده است. همچنین امکانات گرمایشی و سایر ملزومات برای نجات یافتگان تامین شده است و تامین بیمارستان های صحرایی نیز صد در صد است.
وی افزود: هم اینک همه عوامل بسیجی، سپاه ، ناجا و ارتش در منطقه حضور دارند و برای تلاش زلزله زدگان در تلاشند.
وی آخرین آمار زلزله زدگان را تا این ساعت ( 11 و 20 دقیقه دوشنبه 22 آبان ) 214 کشته و دو هزار و 504 مجروح اعلام کرد.
سعیدی افزود: برای کمک به زلزله زدگان 21 فروند بالگرد و 3 هواپیما ، 140 آمبولانس و جمعی از سگ های زنده یاب به منطقه زلزله دیده منتقل شده است.
زلزله ای به بزرگی 7.3 ریشتر شامگاه یکشنبه استان کرمانشاه را لرزاند. شدت این زمین لرزه به حدی بود که در اغلب استان های کشور احساس شد.
محل وقوع استان کرمانشاه - حوالی ازگله - بوده است. این زمین لرزه در ساعت 21 و 48 دقیقه (یکشنبه 21 آبان) و در طول جغرافیایی 45.9 ، عرض جغرافیایی 34.84 و در عمق 11 کیلومتری زمین روی داده است. همچنین در ادامه ، زمین لرزه هایی به بزرگی 4.6 و 4 ریشتر این منطقه را لرزاند و پس لرزه های این زمین لرزه ادامه دارد.
ایران آنلاین
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.