استان ها print
درگیری مسلحانه پلیس هرمزگان با قاچاقچیان مواد مخدر در میناب
مهر
0 comment   1 visibility
دوشنبه 22 آبان 1396 ساعت 20:31
چکیده مطلب
بندرعباس - فرمانده انتظامی هرمزگان از درگیری مسلحانه پلیس استان با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان میناب خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از پلیس هرمزگان، سردار عزیزالله ملکی اظهار داشت: ماموران مبارزه با مواد مخدر در شهرستان‌های میناب با انجام کارهای اطلاعاتی و کنترل محورهای مواصلاتی از فعالیت دو باند قاچاق مواد مخدر باخبر شدند و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی ادامه داد: ماموران در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان در یک جاده فرعی، موفق به کشف ۳۵۸ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک و ۴۸ کیلو و ۹۰۰ گرم حشیش و هشت قبضه اسلحه جنگی و متلاشی‌سازی دو باند قاچاق مواد مخدر شدند.
فرمانده انتظامی هرمزگان خاطرنشان کرد: در عملیاتی دیگر، مأموران انتظامی شهرستان میناب هنگام کنترل جاده‌ای، با توقیف دو دستگاه خودرو، مقدار ۱۵۰ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک و ۴۲ کیلو و ۳۰۰ گرم حشیش کشف کردند.
ملکی تصریح کرد: در مجموع در این دو عملیات ۹ نفر دستگیر، هشت دستگاه خودرو و موتورسیکلت حامل و فعال در قاچاق مواد مخدر توقیف و بیش از ۶۰۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.
فرمانده انتظامی هرمزگان ضمن تشکر از تعامل خوب مردم با نیروی انتظامی از آنها خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک قاچاق مراتب را برای پیگیری در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.