بین الملل print
حمایت ائتلاف آمریکایی از تروریست های داعشی متواری شهر مرزی بوکمال در سوریه
میزان
0 comment   5 visibility
پنجشنبه 25 آبان 1396 ساعت 01:10
چکیده مطلب
برخی از مناطق شهر مرزی بوکمال در حال حاضر شاهد درگیری های شدیدی است و این درگیری ناشی از تلاش بی نتیجه داعش برای تسلط مجدد بر مناطقی است که از دست داده است.
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، به نقل از المیادین، قرارگاه رسانه‌ای اتاق عملیات هم پیمانان سوریه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد ائتلاف زیر نظر آمریکا از تروریست های داعشی متواری از شهر مرزی بوکمال در سوریه حمایت می کنند.
به گزارش منابع میدانی، در این بیانیه آمده است در چارچوب تکمیل عملیات پاک سازی مناطق باقی مانده از شهر بوکمال سوریه، آخرین سنگر تروریست های داعش در این کشور، مشاهده شد نیروهای ائتلاف بین المللی(آمریکایی) به حمایت و ارائه تسهیلات به آن دسته از تروریست هایی اقدام کرده اند که از بوکمال عقب نشستند. آنان با این کار سعی کردند مانع پیشروی ارتش عربی سوریه و هم پیمانانش در محور مقاومت شوند و اجازه ندهند این نیروها بر شهر بوکمال مسلط شوند و شهر را پاک سازی کنند.
در ادامه این بیانیه تصریح شد نیروهای ائتلاف در چارچوب حمایت از داعش در سیستم‌های مخابراتی و مسیرهای هوایی اختلال ایجاد کردند ضمن اینکه شرایط را برای عقب نشینی بی خطر ستیزه جویان داعش به سمت مناطقی که در کنترل نیروهای موسوم به سوریه دموکراتیک است فراهم نمودند.
این بیانیه افزود برخی از مناطق شهر مرزی بوکمال در حال حاضر شاهد درگیری های شدیدی است و این درگیری ناشی از تلاش بی نتیجه داعش برای تسلط مجدد بر مناطقی است که از دست داده است.
بر اساس این بیانیه، حمایت ائتلاف آمریکایی از تروریست های داعش در بوکمال از زمانی آغاز شده است که تمامی سرکردگان داعشی از جمله ابوبکر البغدادی که مناطق مختلف سوریه و عراق متواری شده بودند، وارد این شهر شدند و در این شهر گرد هم آمدند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.