سیاسی print
اگر همه با هم باشیم و چرا مونتاژ کار شدیم در خط حزب الله 108 + دریافت
تسنیم
0 comment   6 visibility
جمعه 26 آبان 1396 ساعت 12:43
چکیده مطلب
صدوهشتمین شماره نشریه خط حزب‌الله با مطلبی ویژه از حادثه‌ اخیر زلزله‌ کرمانشاه منتشر شد.
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، صدوهشتمین شماره از نشریه خط حزب‌الله در آخرین روزهای مانده از آبان‌ماه 1396 همراه با مطلبی ویژه از حادثه‌ اخیر زلزله‌ کرمانشاه منتشر شد.
سخن هفته‌ این شماره از نشریه با عنوان «اگر همه با هم باشیم» به حادثه اخیر زلزله‌ کرمانشاه و توصیه‌ همیشگی رهبر انقلاب در چنین مواقعی برای چیره شدن بر حوادث و بلایا می‌پردازد. در بخشی از متن چنین می‌خوانیم: با وقوع زلزله‌ی تلخ غرب کشور و انتشار صحنه‌های غم‌بار و ناراحت کننده‌ مرحومان و مصدومان این واقعه در روزهای اخیر، بار دیگر فضای افکار عمومی کشور از شدت غم و اندوه، ناآرام و ملتهب شد. متأسفانه اما باز هم بعضی از گروه‌های سیاسی و بعضاً معاند نظام، در زمانی که کشور و مخصوصاً مناطق آسیب‌دیده بیشترین نیاز را به وحدت، همدلی و کمک‌های مردمی دارند، با غنیمت شمردن فرصت و با بهانه‌ یافتن مقصر، تلاش کردند تا اذهان عمومی را از مسأله‌ اصلی و ضروری یعنی رسیدگی به آسیب‌دیدگان  منحرف و مردم را میان قطب‌بندی‌های مصنوعی، متفرق و پراکنده کنند.
گزارش هفته‌‌ این شماره از نشریه با عنوان «چرا مونتاژکار شدیم؟» به بلایی که سیاست وابستگی بر سر صنعت ایران آورده، پرداخته است.
خبر ویژه‌ این هفته از نشریه، به تقدیر رهبر انقلاب از کارگردان فیلم ویلایی‌ها اختصاص دارد و در بخش احکام شرعی، جدیدترین استفتائات رهبر انقلاب درباره چگونگی وجوب نماز آیات در زمان زلزله منتشر شده است.
روحیّه‌ مردمی بودن را در خودتان نگاه دارید، روایت اندیشکده آمریکایی از اقدامات جدید عربستان، پیامبر(ص) یک لحظه را هم هدر نداد، نمایش عظیم زن مسلمان، ما باید وابستگی به خارج را از بین ببریم، خداوند از کمک‌ رساندن مردم به یکدیگر خشنود می‌شود، راه جذب جوان‌ها به مسجد، نه مرد بر زن ترجیح دارد، و نه زن بر مرد، در راه انقلاب، استقامت داشته باشید و... عناوین بخش‌های دیگر نشریه خط حزب‌الله هستند که مخاطبین گرامی می‌‌توانند با مراجعه به نشریه این مطالب را مورد مطالعه قرار دهند.
صدوهشتمین شماره‌ خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید عباس ورامینی تقدیم شده ‌است.
برای دسترسی به آرشیو نشریه می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.
برای دریافت "خط حزب‌الله" نسخه‌ی مطالعه (A4)اینجا و برای  دریافت نسخه‌ چاپ (A3) اینجامراجعه کنید.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.