فناوری print
به‌روزرسانی تایزن 3.0 برای ساعت هوشمند Gear S3 سامسونگ منتشر شد
دیجیاتو
0 comment   8 visibility
سه شنبه 30 آبان 1396 ساعت 16:46
چکیده مطلب
سامسونگ ساعاتی پیش به‌روزرسانی مهمی تحت عنوان Value Pack منتشر کرده که سیستم عامل تایزن در ساعت هوشمند Gear S3 را به نسخه 3.0 ارتقاء می دهد. در این به‌روزرسانی ضمن بهبود قابلیت های قدیمی، یک سری امکانات جدید و کاربردی هم به ساعت هوشمند Gear S3 اضافه شده تا از کار با آن لذت بیشتری...
سامسونگ ساعاتی پیش به‌روزرسانی مهمی تحت عنوان Value Pack منتشر کرده که سیستم عامل تایزن در ساعت هوشمند Gear S3 را به نسخه 3.0 ارتقاء می دهد. در این به‌روزرسانی ضمن بهبود قابلیت های قدیمی، یک سری امکانات جدید و کاربردی هم به ساعت هوشمند Gear S3 اضافه شده تا از کار با آن لذت بیشتری ببرید.

مهم ترین قابلیت ها و تغییرات آپدیت Value Pack به شرح زیر هستند:
اپلیکیشن Samsung Connect برای مدیریت و ردیابی دیوایس های هوشمند از طریق Gear S3 اپلیکیشن Gear VR controller برای داشتن کنترل کامل بر هدست واقعیت مجازی Gear VR از طریق ساعت هوشمند اپلیکیشن PPT controller برای داشتن تسلط کامل بر پرزنتیشن های پاورپوینت از طریق Gear S3 به‌روزرسانی اپ Samsung Health برای پشتیبانی از ویجت های چند منظوره ورزشی و پایش بدون توقف ضربان قلب اضافه شدن امکان ثبت مخاطبین جدید در دفترچه تلفن و ثبت رویداد در تقویم از طریق Gear S3 امکان ثبت یادآور با بیکسبی به طور مستقیم از طریق Gear S3 قابلیت جدید Send SOS برای اطلاع رسانی موقعیت جغرافیایی به دیگران در مواقع اضطراری توجه داشته باشید که برای استفاده از اپلیکیشن های جدید باید آن ها را به طور جداگانه دانلود نمایید. این به‌روزرسانی با حجم 258 مگابایت، هم اکنون برای تمام صاحبان ساعت هوشمند Gear S3 منتشر شده که می توانید آن را از اپلیکیشن Samsung Gear دریافت کنید.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.