استان ها print
ظرفیت بخش خصوصی در حوزه آی.تی مورد استفاده قرار گیرد
تسنیم
0 comment   4 visibility
سه شنبه 30 آبان 1396 ساعت 18:32
چکیده مطلب
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اصفهان با بیان اینکه متکی کردن فعالیت‌ها به دولت موضوعیت ندارد، گفت: ظرفیت بخش خصوصی در حوزه آ.تی مورد استفاده قرار گیرد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، حسین سیستانی عصر امروز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری اظهار داشت: متکی کردن فعالیت‌ها به دولت موضوعیت ندارد و می‌توان از ظرفیت‌های بخش خصوصی در این زمینه استفاده کرد.
وی افزود: خوشبختانه بخش خصوصی و سازمان نظام صنفی در سیاست گذاری‌ها حضور داشته‌اند، البته باید در تولید محتوا و نرم افزار همت بیشتری وجود داشته باشد که در غیر این صورت به قهقرا خواهیم رفت.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اصفهان اظهار داشت: بستر و زمینه برای بهره گیری از توانایی‌ها و ظرفیت‌ها باید فراهم شود تا فرصت برای جذب افراد خلاق و توانمند هر چه بیشتر فراهم شده تا به اشتغال بیشتر منجر شود.
وی با بیان اینکه 4 سال است که فناوری اطلاعات و ارتباطات ثبات و سامان ندارد، گفت: یک محوریت و مدیریت واحد نیاز است تا در چارچوب برنامه‌های کوتاه مدت، بلند مدت و میان مدت فعالیت‌ها پیش برود.
سیستانی افزود: بخش خصوصی اصفهان بخش توانمندی است و ظرفیت سرویس دهی به کل کشور را دارد، این توانایی وجود دارد تا همه واحدهای مرتبط با حوزه آی.سی.تی بتوانند فعالیت‌های مناسبی را داشته باشند.
نمایشگاه اتوکام فضایی تخصصی برای تعامل فعالات حوزه ارتباطات
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان نیز در این مراسم اظهار داشت: این نمایشگاه بزرگترین، مهمترین و معتبرترین رویداد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان اصفهان است.
علی یارمحمدیان افزود: امروزه تاثیر نمایشگاه‌ها در توسعه ارتباطات تجاری، شکل گیری تبادلات تازه و هدفمند، تقویت ارتباط مسئولان با فعالان بخش خصوصی، سنجش نیازها و انتظارات بازار واقعی کسب و کار و مخاطبان و نیز انتقال دانش و تکنولوژی ثابت شده است.
وی گفت: بسیاری از صاحبان کسب و کار و فعالان اقتصادی با تکیه بر همین ظرفیت‌ها به جهت‌دهی و برنامه‌ریزی اهداف و برنامه‌های خود از طریق حضور در نمایشگاه‌ها می‌پردازند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان با بیان اینکه خوشبختانه برند نمایشگاهی اتوکام در سال‌های گذشته توانسته است چنین اعتماد و اعتباری را در میان فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان و کشور ایجاد کند، افزود: در این راستا فضایی تخصصی برای تعاملات ایجاد شده است و فضایی مبتنی بر رقابت سالم و دانش بنیان و با نگاه کلان به ظرفیت‌های اقتصادی کشور شکل گرفته است.
وی گفت: از آنجا که دولت دوازدهم نیز حوزه آی.تی و آی.سی.تی را پیشران اقتصادی و توسعه کشور قلمداد کرده است، می‌توان به تغییرات بنیادین در این زمینه امیدوار بود.
یارمحمدیان با بیان اینکه بدون شک نگاه مدیریت کلان استان و مدیریت شهری نیز بر همین دیدگاه منطبق است، گفت: از این رو فضای نمایشگاه‌هایی از این دست می‌تواند به یاری مدیران استان آمده و علاوه بر معرفی آخرین توانمندی‌ها، دستاوردها و تازه‌های هر حوزه، به شناسایی نقاط ضعف و قوت، انعکاس صحیحی از وضعیت موجود و ترسیم واقع نگرانه‌ای از وضعیت مطلوب بپردازد.
وی بیان کرد: بیست و سومین دوره از نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان، امروز میزبان یکصد مشارکت کننده از استان‌های مختلف کشور است. شکی نیست که ظرفیت و توان تخصصی هر یک از این مشارکت کنندگان می‌تواند راهگشای بخشی از این اهداف و برنامه‌ها باشد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.