اجتماعی print
تشکیل ستادبحران به ریاست وزیر رفاه/دستورات ربیعی برای زلزله زدگان
مهر
0 comment   9 visibility
پنجشنبه 2 آذر 1396 ساعت 12:16
چکیده مطلب
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در جلسه ستاد بحران در استان کرمانشاه تاکید کرد: ۱۲۰ میلیارد تومان برای اشتغال سه شهر آسیب دیده در زلزله اختصاص پیدا می کند.
به گزارش خبرنگار مهر، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در دومین روز از سفر خود به استان کرمانشاه در شهر ثلاث باباجانی حضور یافت و پس از بازدید و دیدار و گفتگو با مردم، در جلسه ستاد بحران شهرستان حضور پیدا کرد.
در این جلسه که مسئولان و مدیران شهرستان و همچنین امام جمعه شهر حضور داشت، ابتدا گزارشی از اقدامات انجام شده پس از وقوع زلزله ارائه شد و پس از آن علی ربیعی دستوراتی را صادر کرد.
وزیر رفاه در مورد کمک های انجام شده به زلزله زدگان گفت: در حوزه اشتغال ۱۲۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات اشتغال به سه شهر آسیب دیده در زلزله اختصاص پیدا می کند که این اعتبار علاوه بر سهم استان کرمانشاه، درحوزه اشتغال است.
ربیعی تاکید کرد: همچنین به تمامی مستمری بگیران تامین اجتماعی در این شهرهای آسیب دیده، وام بدون بهره ۵ میلیون تومانی اعطا می شود و مستمری مددجویان بهزیستی نیز دو برابر خواهد شد.
وی گفت: به مددجویان سازمان بهزیستی ۱۰ میلیون تومان نیز کمک بلاعوض برای احداث مسکن پرداخت می شود.
وزیر رفاه همچنین به سازمان بهزیستی تاکید کرد: این سازمان خدمات مشاوره و روانشناختی خود به ویژه اورژانس اجتماعی را به زلزله زدگان ادامه دهد و سازمان فنی و حرفه ای را نیز مکلف کرد کارگاه های احداث کانکس را در منطقه فعال کند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.