فناوری print
کالبدشکافی وان پلاس 5T و عدم وجود سیستمی برای خنک نگه داشتن دستگاه
دیجیاتو
0 comment   6 visibility
پنجشنبه 2 آذر 1396 ساعت 15:02
چکیده مطلب
کانال شناخته شده JerryRigEverything در وب سایت یوتوب اخیراً به کالبدشکافی موبایل وان پلاس 5T پرداخته و مشخص کرده که پرچمدار تازه وان پلاس، از لوله های انتقال حرارت یا هر راهکار مشابه دیگری برای کاهش حرارت که توسط اکثر پرچمداران اندرویدی به کار گرفته می شود بی بهره است. وان پلاس 5T چندی پیش...
کانال شناخته شده JerryRigEverything در وب سایت یوتوب اخیراً به کالبدشکافی موبایل وان پلاس 5T پرداخته و مشخص کرده که پرچمدار تازه وان پلاس، از لوله های انتقال حرارت یا هر راهکار مشابه دیگری برای کاهش حرارت که توسط اکثر پرچمداران اندرویدی به کار گرفته می شود بی بهره است. وان پلاس 5T چندی پیش تست مقاومت خود را با موفقیت پشت سر گذاشت، اما با ویدیوی تازه به نظر می رسد که چندان عاری از مشکل هم نیست.
کمپانی تولیدکننده چینی هنگام رونمایی از 5T، اشاره ای به مقاومت در برابر آب نکرد و کالبدشکافی اخیر تایید می کند که دستگاه در برابر آب مقاوم نیست، هرچند که اسپیکر وان پلاس 5T ظاهراً اندکی در برابر پاشیدن آب از خود مقاومت نشان می دهد.
در حال حاضر گمانه زده می شود که عدم وجود سیستمی برای خنک نگه داشتن دستگاه، مشکلی در عملکرد روزانه وان پلاس 5T به وجود نخواهد آورد؛ با این همه، ساختار داخلی دستگاه بسیار آسیب پذیرتر از موبایلی مانند نوکیا 8 به نظر می رسد که از لوله های انتقال حرارت بزرگی بهره می گیرد و چیپست را در حتی هنگام کار با فرکانس های بسیار بالا خنک نگه می دارد.
در طولانی مدت، عدم وجود سیستم خنک کننده ممکن است تاثیری شگرف بر پرفورمنس وان پلاس 5T بگذارد، هرچند که پیامدهای تصمیم اخیر کمپانی وان پلاس دقیقاً مشخص نیست و باید منتظر تست های بیشتر و نقدهای دستگاه باقی ماند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.