سیاسی print
امام جمعه میامی : جبهه متحدمقاومت دژمحکمی دربرابردشمنان است
ایرنا
0 comment   2 visibility
جمعه 3 آذر 1396 ساعت 14:29
چکیده مطلب
میامی-ایرنا- امام جمعه میامی گفت: جبهه مقاومت دژ مستحکمی در برابر استکبار و عوامل تروریستی آنها بوده و توانست مردم عراق و سوریه را از دست گروه وحشی خون آشام داعش نجات بدهند.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی با تبریک پیروزی جبهه مقاومت درعراق و سوریه افزود: دشمنان دست از نفوذ و فتنه علیه ایران و کشورهای اسلامی برنخواهدداشت و هر روز با نقشه وترفندی جدید بدنبال ایجاد نا امنی هستند.
وی با بیان این که ، پیروزی برگروه داعش قدرت جبهه مقاومت رابه دشمنان نشان داد، افزود: پیروزی برداعش مرحمی بر قلب خانواده های ستمدیده عراق و سوریه و شهدای مدافعان حرم بود که با مدیریت هوشمندانه مقام معظم رهبری ومجاهدت سردار سلیمانی بود به دست آمد.
خطیب جمعه میامی باتبریک هفته بسیج تصریح کرد: امروز بسیج در راه اسلام ناب محمدی گام برمی دارد و به خاطرایستادگی درمقابل استکبارجهانی به خود افتخار می کند .
صفائی پور با اشاره به شاخصه های بسیجیان برای مواجهه باجنگ نرم دشمن ، افزود: بسیج یعنی اخلاق مداری،مردمی بودن ،مهرورزی،عفت وحیا، دستگیری دیگران وغیرت، و در واقع آینیه تمام نمای ارزش های اسلامی است.
خطیب جمعه میامی خاطرنشان کرد: امروزتفکر و فرهنگ بسیجی نیاز ضروری جامعه است وبایداین فرهنگ راتوسعه دهیم ، عطرروح انگیزبسیج برگرفته ازفرمان تاریخی امام راحل(ره) درسال 58 است و اکنون این عطر باحضورارزشمندبسیجیان در فضای کشور پخش شده است.
وی ادامه داد: امام راحل(ره) ابتکاراتی داشتند که نشان دهنده پیش بینی دقیق ایشان از وقایع سال های بعد بود.
امام جمعه میامی گفت: امام با تاسیس بسیج نیرویی برای مقابله با استکبار بنیان نهاد و اکنون استکبار از وجودبسیجیان ترس دارد.
حجت الاسلام صفایی پور با تقدیر از مردم برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور گفت: ملت ایران نوعدوستی ورسالت دینی وایمانی دریاری رساندن به آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه را به نمایش گذاشتند.
وی افزود:حضور مقام معظم رهبری درمناطق زلزله زده مرحمی بر قلوب مردم بود .
7357/6167خبرنگار : علی آقایی ** انتشار دهنده: محسن شاکری
(برای آگاهی از اخبار شهرستان های شاهرود و میامی به کانال اخبار ایرنا شاهرود به آدرس https://telegram.me/irna_shahrood مراجعه فرمایید)
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.