بین الملل print
نظر معاون رئیس انجمن محمدیه تونس درباره کنفرانس جهانی محبان اهل بیت (ع)
تسنیم
0 comment   9 visibility
شنبه 4 آذر 1396 ساعت 08:49
چکیده مطلب
معاون رئیس انجمن محمدیه تونس تاکید کرد، ما سخت نیازمند رهبرانی مدبر مانند رهبران جمهوری اسلامی ایران هستیم تا مسلمانان را گرد هم آورده و روحیه صلح و محبت را بین آنان زنده کنند.
شیخ «بدری المدانی» معاون رئیس انجمن محمدیه تونس در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: ما سخت نیازمند رهبرانی مدبر و باتدبیر مانند رهبران جمهوری اسلامی ایران هستیم تا مسلمان را گرد یکدیگر جمع آورده و روحیه صلح و محبت را بین آنان زنده کنند.
شیخ بدری المدانی در حاشیه «کنفرانس بین المللی محبان اهل بیت (ع) و موضوع تکفیری ها» که چهارشنبه در تهران آغاز شد، گفت: این کنفرانس با گردهم آوردن گروههای مختلف با حساسیت ها و رویکردهای متفاوت، سنگ بنای مهمی برای تحقق فریضه فراموش شده قرآنی «همه به ریسمان خداوند چنگ زده و متفرق نشوید» است.
وی با اشاره به تسلیم نشدن تونسی ها در برابر تلاش تکفیری ها و وهابی برای دور کردن آنان از محبت اهل بیت (ع) تاکید کرد، محبت اهل بیت (ع) از دیرباز در قلب و درون تونسی ها ریشه دوانده است.
کنفرانس بین المللی محبان  اهل بیت (ع) از چهارشنبه به مدت دو روز در تهران آغاز شد و 500 نفر از روحانیون بلندپایه شیعه و سنی از جهان اسلام در آن حضور یافتند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.