ورزشی print
ویروس شرم آوری که فوتبال انگلستان را آلوده کرد+تصاویر
باشگاه خبرنگاران
0 comment   1 visibility
یکشنبه 5 آذر 1396 ساعت 10:35
چکیده مطلب
لیگ برتر فوتبال انگلیس در روز‌های اخیر با چالش رنگین‌کمانی همجنسگرا‌ها به فضای غیرقابل تحملی رسیده است.
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تب حمایت از همجنسگرا‌ها در انگلیس بالاگرفته است و این موضوع در فوتبال لیگ برتر جزیره به‌صورت علنی به کار خود ادامه می‌هد و برخی رسانه‌های انگلیسی به این موضوع به‌ عنوان یک تهدید نگاه کردند.

مترو در تازه‌ترین گزارش خود در این باره نوشت: بازیکنان مطرحی در فوتبال انگلیس در حمایت از همجنسگرا‌ها و رواج آن در فوتبال جزیره از پرچم رنگین‌کمان در قالب بازوبند کاپیتانی و ... استفاده می‌کنند و این اقدام به‌ سرعت در حال رواج است.

داوران فوتبال هم در استفاده از بند کفش‌های رنگین‌کمانی خود را همراه با برخی بازیکنان مطرح داخلی در انگلستان می‌دانند.
اخیرا کمپینی تشکیل‌ شده است که در راه مبارزه با همجنسگرایی در فوتبال تاسیس شده است، اما در مقابل این کمپین فضای گسترده‌تری برای همجنسگرا‌ها باز است تا تبلیغات خود را ادامه دهند.

در نظرسنجی اخیر هواداران فوتبال نیز با بیشترین درصد خواهان این هستند که فوتبالیست‌های مطرح به این گروه نپیوندند که در غیر این صورت حمایت‌ها را از دست خواهند داد.

فوتبالیست‌های افراطی همجنس‌گرا در حمایت از کمپین لایسنس رنگین‌کمان باعث شدند تب این ویروس شرمساری را برای فوتبال انگلیس به همراه بیاورد.

گری کهیل نیز شب گذشته از بازوبند رنگین‌کمان در حمایت از همجنسگرا‌ها استفاده کرد تا این ویروس جدی‌تر از همیشه در فوتبال انگلیس جولان بدهد.

انتهای پیام/
جولان همجنسگراها در فوتبال انگلیس
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.