فرهنگی print
روایتی از تلاش چند دختر جوان برای رسیدن به شهرت را ببینید
باشگاه خبرنگاران
0 comment   5 visibility
یکشنبه 5 آذر 1396 ساعت 11:11
چکیده مطلب
مستند «اشک‌ها و لبخند‌ها» درباره تلاش چند دختر جوان برای رسیدن به شهرت است.
به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ چهاردهمین قسمت از فصل دوم برنامه «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «اشک‌ها و لبخند‌ها» ساخته  امیدعبداللهی روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.
در این قسمت و پس از پخش مستند، مهدی اسماعیل تبار جامعه‌شناس و محمدتقی فهیم، منتقد سینما مهمان برنامه خواهند بود و با موضوع حس شهرت‌طلبی در جامعه و علاقه جوانان به جلب توجه در سطح عمومی سخن خواهند گفت.
همچنین، محمد تقی فهیم و آرش خوشخو به نقد و بررسی فرمی این اثر مستند خواهند پرداخت.
مستند «اشک‌ها و لبخند‌ها» روایتی از سه دختر شهرستانی است که در تکاپو برای بازیگر شدن به تهران می‌آیند تا سرنوشت خود را رقم بزنند. «اشک‌ها و لبخند‌ها» داستان زندگی این 3 دختر را در لحظات غم و شادی‌ نشان می‌دهد و با نگاهی واقع بینانه روند تلاش هر یک را بیان می‌کند. این 3 دختر علاقه مند به رشته ی بازیگری که از سه طبقه ی اجتماعی مختلف در جامعه امروزی هستند، علی رغم تفاوت در دیدگاه، همگی یک هدف مشترک دارند و آن بازیگر شدن است. آنان برای رسیدن به هدف خود به تهران مهاجرت می‌کنند تا در پایتخت سینمای ایران، آرزوهایشان را دنبال کنند.
این مستند 52 دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی و کارگردانی امید‌عبداللهی تولید شده است.
برنامه به اضافه مستند با اجرای علی صدری نیا، تهیه کنندگی سید محمدحسین میری و کارگردانی محمدرضا رضاییان سه‌شنبه (7 آذر ماه) ساعت 20:30 از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد. بازپخش آن روزهای چهارشنبه (8 آذر ماه) ساعت 9 و جمعه (10 آذر ماه) ساعت 13:30 است.
انتهای پیام/
مستندی تلویزیونی درباره شهرت طلبی
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.